جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

نمایش محصولات تولیدی بوشهر در شبکه جهانی ایران کالا - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش محصولات تولیدی بوشهر در شبکه جهانی ایران کالا

نمایش محصولات تولیدی بوشهر در شبکه جهانی ایران کالا

نمایش محصولات تولیدی بوشهر در شبکه جهانی ایران کالا

بنیامین برنا روز شنبه در نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان بوشهر افزود: در این ارتباط در هفته گذشته نشستی با مدیر تولید و تهیه کننده شبکه جهانی ایران کالا برگزار شد که آنها آمادگی خود را برای نمایش رایگان فعالیت ها و واحدهای تولیدی استان بوشهر اعلام کردند.
وی بیان کرد: مقرر شد آنها با حضور در واحدهای تولیدی به مدت نامحدود از نحوه فعالیت و محصول تولیدی آنها گزارش تهیه و به فراخور برنامه های خود آن را در شبکه جهانی ایران کالا تبلیغ کنند.
برنا ادامه داد: تبلیغ و ترویج فرهنگ مصرف کالاهای ایرانی رویکرد اصلی فعالیت این شبکه است که از این ظرفیت بخوبی می توان برای تبلیغ محصولات تولیدی استان بوشهر استفاده کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نوع نگرش مردم استان بوشهر نسبت به مقوله کار نیازمند تغییر است.
برنا ادامه داد: اکنون ظرفیت های مهم از جمله آبزی پروری، کشاورزی در استان بوشهر وجود دارد ولی کمتر کسی می بینیم که به اشتغال فرزندان خود در این حوزه ها میل و رغبتی نشان دهد.
وی با اشاره به نشست های پنجره واحد سرمایه گذاری استان بوشهر گفت: نشست های این پنجره واحد حائز اهمیت ویژه ای است ولی مدیران دستگاه های اجرایی کمتر در آن حضور پیدا کرده اند.
برنا افزود: در نشست های پنجره واحد سرمایه گذاری بیشتر شاهد حضور کارشناسان دستگاه ها هستیم که این رویه زبینده چنین نشست های مهم در استان نیست.