جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

نمایشگاه کتاب بوشهر با ۳۵ هزار عنوان و ۳۰۰ ناشر افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه کتاب بوشهر با ۳۵ هزار عنوان و ۳۰۰ ناشر افتتاح شد

نمایشگاه کتاب بوشهر با ۳۵ هزار عنوان و ۳۰۰ ناشر افتتاح شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت:نمایشگاه کتاب بوشهر با حضور ۳۰۰ ناشر و ۳۵ هزار عنوان کتاب در محل نمایشگاه بین‌المللی بوشهر افتتاح شد.

 حمیده ماحوزی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب بوشهر از24 تا 29 آذرماه برای عموم در محل نمایشگاه بین المللی بوشهر دائر است اظهار داشت: در این نمایشگاه 150 غرفه در نظر گرفته شده است ضمن اینکه در کنار نمایشگاه کتاب، نمایشگاه محصولات دیجیتال در 60 غرفه و حضور 28 ناشر برپا شده است.
وی با اشاره به اینکه 350 میلیون تومان بن خرید کتاب در اختیار علاقمندان قرار داده می‌شود گفت: در این نمایشگاه، نشست تخصصی  برگزار می‌شود ضمن اینکه یک غرفه ویژه طرح پایتخت کتاب برای حامیان طرح پایتخت کتاب در نظر گرفته شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه در برگزاری یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب  300 ناشر همکاری دارند خاطر نشان کرد: در مجموع عناوین کتابهای این ناشران بیش از 35 هزار عنوان کتاب است.
ماحوزی افزود: همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان بوشهر برنامه‌های جنبی مختلفی در نمایشگاه اجرا می‌شود.
وی از برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و قرآنی در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خبر داد و بیان کرد: برگزاری جلسات نقد و بررسی  و رونمایی کتاب از دیگر برنامه‌های یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان بوشهر است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به ضرورت ایجاد انگیزه در میان اقشار مختلف جامعه برای استقبال از این نمایشگاه تصریح کرد: میزان تخفیف در نظر گرفته شده در یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان بوشهر 30 درصد است که با پیش خرید الکترونیکی بن کتاب و اعمال تخفیف توسط ناشر مستقر در نمایشگاه به خریداران ارائه می‌شود.
وی گفت: علاقمندان به کتاب برای تهیه بن الکترونیکی کتاب ویژه یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان بوشهر می‌توانند از طریق سامانه الکترونیک اقدام کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: از 1500 باشگاه کتابخوان در کشور 510 باشگاه در استان بوشهر ایجاد شده و امسال با این شرایط انتظار داریم بوشهر به عنوان پایتخت کتاب ایران انتخاب شود.