جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

نماز عید سعید فطر در ۲۵ مصلی نمازجمعه استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز عید سعید فطر در ۲۵ مصلی نمازجمعه استان بوشهر برگزار می‌شود

نماز عید سعید فطر در ۲۵ مصلی نمازجمعه استان بوشهر برگزار می‌شود

نماز عید سعید فطر در ۲۵ مصلی نمازجمعه استان بوشهر برگزار می‌شود

حجت الاسلام یعقوب بهمنیاری در گفت‌وگو با خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر از افتتاح مرکز رصد خانه نجومی در بنیاد شهید و امور ایثارگران بوشهر خبرداد و اظهار داشت: در راستای تجهیز و توسعه فعالیت‌های نجومی در استان بوشهر مرکز رصد خانه نجومی غروب در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه برای رصد ماه شوال غروب روز گذشته هشت گروه رصد هلال در نقاط مختلف استان مستقر شدند خاطر نشان کرد: این گروه‌ها در گناوه، بردخون و ساحل بوشهر به رصد پرداختند و مشخص شد که ماه مبارک رمضان 30 روزه است.

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر از برگزاری نماز عید سعید فطر در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: نماز باشکوه عید سعید فطر ساعت 7 صبح فردا در 25 مصلای نمازجمعه استان بوشهر برگزار می‌شود.

بهمنیاری با اشاره به برگزاری نماز عید سعید فطر در بوشهر به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: نماز عید سعید فطر در شهر بوشهر به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری امام جمعه بوشهر ساعت 7صبح فردا در مصلای جمعه این شهر برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم با همکاری بخش‌های مختلف برای اقامه باشکوه نماز عید سعید فطر در بوشهر فراهم شده گفت: اقامه نماز عید سعید فطر از جایگاه بس والایی برخوردار است که انتظار می‌رود  این آیین با صلابت با حضور گسترده مردم مومن استان بوشهر در جای جای این استان برگزار شود.