سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

نفرات برتر مسابقات قرآنی شاهد بوشهر به مرحله کشوری راه می‌یابند - نمایش محتوای خبر

 

 

نفرات برتر مسابقات قرآنی شاهد بوشهر به مرحله کشوری راه می‌یابند

نفرات برتر مسابقات قرآنی شاهد بوشهر به مرحله کشوری راه می‌یابند

نفرات برتر مسابقات قرآنی شاهد بوشهر به مرحله کشوری راه می‌یابند

 

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امورایثارگران استان بوشهر گفت: نفرات برتر مرحله استانی مسابقات قرآنی شاهد و ایثارگر استان به مسابقات کشوری که در مشهد مقدس برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

سیدمحسن موسوی در آئین برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم شاهد و ایثارگر در استان بوشهر، با بیان اینکه اجرای برنامه‌های فرهنگی از اولویت‌های این نهاد است، اظهار داشت: با توجه به این که اولویت کارهای بنیاد شهید در زمینه برنامه‌های فرهنگی و قرآنی است، امسال طرح‌های مهمی برای این عزیزان تدوین شده است.

وی با اشاره به اینکه بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم شاهد و ایثارگر با شرکت 100 نفر در بوشهر برگزار شد، گفت: مرحله استانی این مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت، تفسیر و مفاهیم در بوشهر برگزار و نفرات برتر به مرحله کشوری که تابستان امسال در مشهد مقدس برگزار می‌شود، معرفی می‌شوند.

موسوی با اشاره به نقش مهم تقویت بنیه دینی و مذهبی در مقابله با تهاجم فرهنگی بیان کرد: در شرایط تهاجم فرهنگی دشمنان علیه کشورمان برگزاری برنامه‌های قرآنی، فرهنگی و تربیتی عامل مهم مصون ماندن جوانان و نوجوانان از ترفندهای دشمنان است.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اشاره به ارائه خدمات تحصیلی به فرزندان شاهد و جانباز بیان کرد: تمامی فرزندان شهدا و جانبازان از خدمات تحصیلی رایگان بنیاد شهید و امور ایثارگران بهره‌مند هستند.

وی از برنامه‌ریزی برنامه‌های فصل تابستان خبرداد و افزود: برای بهره‌وری بیشتر دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر از اوقات فراغت‌شان برای تابستان برنامه‌های مهمی در حوزه‌‌های فرهنگی، آموزشی، تفریحی و اردویی تدارک دیده شده است.