سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

نظرزاده و موجی در شاهین شهرداری حسین موجی شاید - نمایش محتوای خبر

 

 

نظرزاده و موجی در شاهین شهرداری حسین موجی شاید

با علنی شدن نامهای شناخته شده شاهین قصد دارد در لیگ امسال پرقدرت حضور داشته باشد

نظرزاده و موجی در شاهین شهرداری حسین موجی شاید

مسئولان باشگاه شاهین شهرداری بوشهر بعد از توافق با محمد احمزاده سرمربی جدید خود،وارد بازار نقل و انتقلات شده و می خواهند تیمی مدعی را برای صعود به لیگ یک کشورببندند.

گویا قرار است بازیکنان بوشهری که در خارج از استان بازی می کنند در اولویت قرار گیرند .از جمله گفته می شود صحبتهایی با مسعود نظرزاده بازیکن بوشهری چند فصل اخیر پدیده مشهد که سابقه بازی در تیمهای شاهین و ایرانجوان را دارد ،انجام شده است.هر چند حضور نظرزاده از لیگ برتر به لیگ دو اندکی سخت باشد اما شاهینی ها قصد دارند هر جور شده او را راضی به آمدن به زادگاه خود کنند.

از طرفی خبر می رسد حسین موجی مدافع سابق ایرانجوان که فصل گذشته یکی از بهترین های مس رفسنجان بوده از دیگر گزینه های شاهین برای خط دفاعی می باشد.در مورد موجی گفته می شد با پارس جنوبی جم به توافق رسیده باشد اما گویا اینگونه نبوده و به سایر پیشنهادات فکر می کند.

یکی دیگر از بوشهری هایی که خارج از استان بازی کرده،صادق گشنی است که فصل گذشته نیم فصل خوبی را در مس کرمان پشت سر نگذاشت .گشنی هافبک با تکنیکی است که سابقه بازی در تیمهای نفت آبادان،پیکان تهران و الومینیوم اراک را در کارنامه دارد.

باید دید شاهین شهرداری می تواند هر کدام از این بازیکنان را که می توانند عصای دست احمدزاده باشند برای آمدن به بوشهر راضی کند؟!