جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

نشست هم اندیشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه بازاریان گناوه - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست هم اندیشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه بازاریان گناوه

نشست هم اندیشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه بازاریان گناوه

نشست هم اندیشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه بازاریان گناوه

مدیر مسئول موسسه هیراد نورگناوه گفت: دراین نشست که برای دومین بار در سال جاری باحضور 12 تن از بازاریان، رئیس صنعت، معدن و تجارت و کارشناس فرمانداری این شهرستان برگزارشد، درمورد مصوبه های قبل و مسایل و مشکلات موجود در بازار و راههای برون رفت آن بحث و تبادل نظر شد.
مینا شهابی افزود: نداشتن شناخت و آگاهی کافی بازاریان و کسبه به بحث مشتری مداری و اطلاعات کافی در زمینه فروش حرفه ای و تکنیک های فروش، جوان و نوپا بودن بازار و نیاز به هدایت و آموزش، نبود چیدمان صحیح و درست کالا درمغازه ها و نابسامانی، بالارفتن هزینه های حمل و نقل و گمرکی، وجود دستفروشان و اجاره دادن جلوی مغازه به دستفروشان باتوجه به نبود امکانات اطفای حریق، یکسان نبودن قیمت ها، نبود فضای مناسب برای استراحت مشتریان و گران بودن اجاره بهای مغازه ها و صوری بودن برخی از قراردادها ازجمله مباحث مطرح شده دراین نشست بود.
وی اضافه کرد: برگزاری کلاس های مشتری مداری و ارتباط صحیح با مشتری، دایرشدن کلاس های آموزش روابط موثر و روابط بین فردی، فراگیری آموزش های تکنیک های فروش و حرفه ای کردن آن به بازاریان، ساماندهی دستفروشان و اصناف خاص در مکان معین، مشخص کردن مکان خاص برای پارک موتورسیکلت ها و مشارکت مدنی بازاریان و بهره گیری از صاحبان اندیشه در این نشست پیشنهاد و مصوبه هایی اتخاذ شد.
وی اظهارکرد:برگزاری نشست هم اندیشی ماهانه، برگزاری کلاس های آموزش نظیر مشتری مداری صحیح، تکنیک های فروش حرفه ای، بازاریابی صحیح و کارشناسی شده، ساماندهی دستفروشان بخصوص جلوی در مغازه ها و پارک وسایل نقلیه موتوری و اقدام برای تجمیع اصناف خاص در مکان معین از عمده مصوبه های این نشست بود.
مدیر مسئول موسسه هیراد نور گناوه یادآورشد: این موسسه با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی فعالیت خود را از سال 91 با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی آغاز کرده است.
بازار گناوه از نقاط گردشگرپذیر این شهرستان و از بازارهای فعال جنوب کشور در استان بوشهر است.