رونق تولید ملی | شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۸

نشست خبري فيلم سينمايي "تنهاي تنهاي تنها" در اداره كل روابط عمومي رسانه ملي برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست خبري فيلم سينمايي "تنهاي تنهاي تنها" در اداره كل روابط عمومي رسانه ملي برگزار شد

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، نشست خبري فيلم سينمايي "تنهاي تنهاي تنها" در اداره كل روابط عمومي رسانه ملي برگزار شد. در اين جلسه علاوه بر تهيه كننده و كارگردان اين فيلم ، عمران حيدري رئيس مركز سيماي استانها، مدير كل روابط عمومي رسانه ملي، مدير كل نظارت و ارزيابي و مدير كل طرح و برنامه سيماي  استانها و جمعي از اصحاب رسانه حضور داشتند.

عمران حيدري در اين نشست با اعلام سياستهاي مركز سيماي استانها براي حمايت از توليدات بومي در كشور گزارشي از توليدات اين مركز ارائه داد و گفت اين مركز اكنون بيش از 300 مستند فاخر توليد كرده و تا كنون بيش از 206 فيلم تلويزيوني را روانه آنتن كرده است وي از اقبال مخاطبان از شبكه هاي استاني سخن گفت و افزود: 18 سريال از توليدات استاني تا كنون از شبكه هاي سراسري رسانه ملي پخش شده اند. وي توليد بيش از 359 ساعت انيميشن را در مراكز استانها از ديگر افتخارات معاونت امور استانها و رسانه ملي برشمرد و گفت اين توليدات با توانايي و استعدادهاي مراكز استانها توليد شده اند. حيدري درباره احتمال حضور اين توليدات در جشنواره فيلم فجر امسال گفت : دوفيلم از توليدات استانها كه يكي از آنها در همين مركز بوشهر در دست توليد است را براي جشنواره در نظر داريم كه اميدواريم به جشنواره برسد.

احسان عبدي پور نيز پس از تشريح مراحل توليد گفت: متوليان فرهنگي كشور از جمله صداوسيما بايد به هنرمندان اعتماد كنند چرا كه يك اثر خوب حاصل اعتمادي دوسويه است. وي با بيان اينكه سپردن آنتن به دست مراكز استانها از اقدامات شايسته سازمان است گفت: صداوسيما حلقه اتصال هنرمندان را براي هنرمندان سراسر كشور باز كرد و به اين زمين بازي وسعت بخشيد. عبدي پور با قدرداني از مركز بوشهر به دليل حمايت از وي در ساخت اين فيلم  گفت: هيچ هنرمندي در بوشهر نيست كه در مركز بوشهر با كم لطفي مواجه شود و اين مركز به تمام هنرمندان جاي كار مي‌دهد و به آنها اعتماد مي كند و همين عامل موجب درخشيدن اين مركز در زمينه ها ي مختلف برنامه سازي شده است . عبدي پور درباره فيلمش گفت: قهرمانهاي كودك خاطرات خوبي براي كودكان مي‌سازند كه هيچگاه از ذهن نميروند و من در اين فيلم تلاش كردم يك خاطره خوب از دوران كودكي بسازم. او از علاقه اش براي ساخت  فيلمي درباره مهاجرت و داستان كوتاهي از فيلم جديدش نيز با خبرنگاران سخن گفت.