جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

نخستین بوستان روستایی استان بوشهر در بندر ریگ افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نخستین بوستان روستایی استان بوشهر در بندر ریگ افتتاح شد

بخشدار بندر ریگ گفت: همزمان با دهه مبارک فجر نخستین بوستان روستایی استان بوشهر در بندر ریگ با حضور استاندار بوشهر و مسئولان اجرایی افتتاح شد.

نخستین بوستان روستایی استان بوشهر در بندر ریگ افتتاح شد

 

 مسعود شیرافکن  با اشاره به اینکه بندر ریگ دارای ظرفیت بالایی در حوزه‌های اقتصادی و گردشگری است اظهار داشت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر نخستین بوستان روستایی استان بوشهر در روستایی جزیره جنوبی بخش ریگ با حضور استاندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر افتتاح شد.
وی با بیان اینکه این بوستان در کنار ساحل زیبای صخره‌ای  خلیج فارس درجزیره جنوبی ایجاد شده خاطر نشان کرد: این بوستان با تجهیزات پارکی، زمین والیبال و سینمای روباز با اعتبار17 میلیارد ریال افتتاح شد.
بخشدار بندر ریگ  تصریح کرد: همزمان با ایام الله دهه فجر از 10  پروژه  در روستاهای بخش ریگ با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد.
شیرافکن از برنامه ریزی ویژه در حوزه گردشگری در روستاه‌های جزیره شمالی و جنوبی با محوریت بوم گردی و گردشگری دریایی خبر داد.
در این مراسم استاندار  بوشهر با قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای توسعه زیرساخت‌های روستایی در بخش ریگ گفت: این نخستین بوستان امید استان بوشهر است که  در روستای جزیره جنوبی ریگ افتتاح می‌شود .
مصطفی سالاری تاکید کرد: از تلاش بخشدار بندر ریگ، بنیاد مسکن این بندر، شورا و دهیاری جزیره جنوبی بندر ریگ قدردانی می‌شود.