جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

ناهنجاریهای قامتی دانش آموزان شهرستان بوشهر بررسی و اصلاح می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ناهنجاریهای قامتی دانش آموزان شهرستان بوشهر بررسی و اصلاح می شود

ناهنجاریهای قامتی دانش آموزان شهرستان بوشهر بررسی و اصلاح می شود

همگان استحضار دارند كه زندگي ماشيني و فقر حركتي عادات نادرست نشست و برخاست بين قشر هاي مختلف سني دانش آموزان تبديل به يك تهديد اساسي براي اين عزيزان شده است. مطالعه تحقيقات و آمار ارائه شده متاسفانه يك حقيقت تلخ را يادآوري مي نمايد كه ناهنجاريهاي قامتي به طرز بسيار نگران كننده اي در بين دانش آموزان وجود داشته و در حال رشد است و متاسفانه خانواده ها نيز غافل از اينكه اين مشكلات فقط در دوران كودكي قابل اصلاح و پيشگيري است توجهي به اين امر مهم ندارند در همين راستا و به منظور به حداقل رساندن اين ناهنجاريها در بين دانش آموزان ،‌مديريت آموزش و پرورش شهرستان بوشهر اقدام به راه اندازي مركز تندرستي و حركات به نام پارس قامتان ليان نمود.
اين مركز، ناهنجاريهاي قامتي در دانش آموزان مقاطع مختلف را شناسايي و به مراكز فني و ارتوپدي معرفي مي نمايد. گرچه ناهنجاريهاي قابل درمان كه هنوز پيشرفته نشده در همين مركز اصلاح ميگردد.
در مراسم افتتاحيه كه در تاريخ دوشنبه 16/12/95 در محل سالن ورزشي شهيد قادريان انجام گرفت جناب آقای كرمي مدير كل محترم آموزش و پرورش استان، جناب آقاي قلندري معاون تربيت بدني و سلامت اداره کل و هيئت همراه، جناب آقاي سياح مدير آموزش و پرورش شهرستان، جناب آقای لطفي معاون پرورشي و تربيت بدني شهرستان بوشهر، جناب آقاي دكتر هوشيار رئيس اداره تربيت بدني اداره كل و همكارانشان و تعدادي از همكاران اداري و مديران مدارس و جناب آقاي كازروني از خيرين و مدير موقوفه مرحوم كازروني حضور داشتند.
در پايان از حمايت و همكاري مدير محترم آموزش و پرورش جناب آقاي سياح و جناب آقاي لطفي معاون پرورشي و تربيت بدني آموزش و پرورش شهرستان بوشهر و همچنين همكاران تلاشگر و خستگي ناپذير در واحد تربيت بدني شهرستان بوشهر تقدير و تشكر مي گردد.
تربيت بدني آموزش و پرورش شهرستان بوشهر