جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

نامزد دستکش طلا از بازی رده بندی میگوید - نمایش محتوای خبر

 

 

نامزد دستکش طلا از بازی رده بندی میگوید

دروازبان فوتسال کشورمان مستحق تحسین و تمجید

نامزد دستکش طلا از بازی رده بندی میگوید

تیم ملی فوتسال ایران بر سکوی سومی جام جهانی فوتسال در کشور کلمبیا ایستاد.تیم کشورمان در بازی رده بندی موفق شد پرتغال را شکسد دهدو یک عنوان تاریخی را کسب کند.علی رضا صمیمی دروازبان افسانه ای و بوشهری این تیم یکی از بهترین ها بود که در بازی های مختلف به داد تیم ایرن رسید.این عقاب خوش اخلاق بوشهری در بازی های جام جهانی با 86 "سیو" یکی از نامزدهای کسب دستکش طلایی نیز بود اما با توجه به قهرمانی تیم آرژانتین این عنوان با ارزش به گلر آنها رسید این انتخاب چیزی از ارزش های دروازبان بوشهری تیم ملی فوتسال ایران کم نکرد.صمیمی سالهاست بدون حاشیه دروازبان اول ایران است که همواره یکی از بهترینهای آسیا و حالا دنیا لقب گرفته است. 

علیرضا صمیمی در خصوص پیروزی مقابل تیم پرتغال و کسب عنوان سومی جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ کلمبیا عنوان کرد: بازی حساسی بود و خدا را شکر پیروز شدیم. اختلاف زیادی بین سومی و چهارمی در جهان وجود دارد و اگر چهارم می‌شدیم هیچ کاری انجام نداده بودیم.

وی افزود: بازیکنان حساسیت این دیدار را درک کرده بودند. پرتغال تیم بزرگی است و در مراحل قبل بازی‌های خوبی انجام داده بود. در نیمه اول سعی کردیم بازی را اداره کنیم و موقعیت‌هایی هم داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم. در اوایل نیمه دوم بی‌دقتی کردیم و دو بار دروازه ما باز شد ولی خوشبختانه به بازی برگشتیم و توانستیم پیروز میدان شویم.
سنگربان تیم ملی فوتسال در مورد خداحافظی محمد کشاورز از دیدارهای ملی عنوان کرد: فوتسال یک مهره ارزشمند را از دست داد. کشاورز یک کاپیتان به تمام معنا بود و از لحاظ فنی و اخلاقی بسیار به تیم ملی کمک کرد. این مقام سومی را به او تقدیم می‌کنیم.