جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

نابودی داعش از اقتدار نیروهای مسلح ایران نشأت می‌گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

نابودی داعش از اقتدار نیروهای مسلح ایران نشأت می‌گیرد

نابودی داعش از اقتدار نیروهای مسلح ایران نشأت می‌گیرد

نابودی داعش از اقتدار نیروهای مسلح ایران نشأت می‌گیرد

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر با تبریک روز نیروی دریایی ارتش و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام با بیان اینکه اقتدار یک نظام به نیروهای مسلح آن کشور بستگی دارد اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تمام ابعاد دارای اقتدار هستند و شاخص‌های  قدرت و دفاعی آنان ارتقاء یافته است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه نیروی مسلح ایران اسلامی از اقتدار بالایی در منطقه و جهان برخوردار هستند تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان چنان اقتداری دارد که هم  مرزها و کشورهای دوست از آن بهره‌مند هستند و نابودی داعش بر گرفته از این اقتدار است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اینکه آثار اتحاد و مجاهدت مسلمانان در نابودی داعش پدیدار شد تاکید کرد: برای فراهم شدن نابودی سایرگروه‌های تکفیری و جهان استکبار باید این اتحاد تقویت و مجاهدت سرلوحه کار مسلمانان قرار بگیرد.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر تاکید کرد: نیروهای مسلح  در همه ابعاد دارای توانمندی بالایی هستند که باید هر روز بر این قوت به ویژه در عرصه دریا افزوده شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری با قدردانی از اقتدار نیروهای مسلح به ویژه نیروی دریایی مستقر در استان بوشهر بیان کرد: نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر از توانمندی بالایی برخوردار هستند و  دشمن بداند با وجود نیروی مسلح مقتدر جمهوری اسلامی و پشتیبانی مردم شهید پرور ایران، توان تعرض به این آب و خاک ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان کرد: امروز در این شرایط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در همه حوزه‌ها بویژه عرصه بین الملل مانند دریا باید دارای اقتدار کامل باشند.