جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

میزان فلرینگ در پالایشگاه اول پارس جنوبی ۵۲ درصد کاهش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

میزان فلرینگ در پالایشگاه اول پارس جنوبی ۵۲ درصد کاهش یافت

میزان فلرینگ در پالایشگاه اول پارس جنوبی ۵۲ درصد کاهش یافت

میزان فلرینگ در پالایشگاه اول پارس جنوبی ۵۲ درصد کاهش یافت

سید بهروز حیدری در نشست بررسی تولیدات پالایشگاه چهارم پارس جنوبی با اشاره به اینکه تولیدات گاز در پالایشگاه چهارم با تلاش متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی افزایش یافته است اظهار داشت: در 4 ماه  نخست امسال بیش از 3.190 میلیارد استاندارد مترمکعب گاز در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی تولید شد.

رئیس بهره‌برداری پالایشگاه اول مجتمع  پارس جنوبی از تولید میعانات گازی در این پالایشگاه خبر داد و خاطر نشان کرد: با تلاش و در سایه‌ همدلی متخصصان و کارکنان پالایشگاه اول در 4 ماه نخست امسال افزون بر 3 میلیون و 350 هزار بشکه میعانات گازی در پالایشگاه تولید و صادر شد.

حیدری با بیان اینکه تولید روزانه متوسط پالایشگاه اول در 4 ماهه امسال 27.5 میلیون استاندارد متر مکعب در روز است افزود: طرح اقتصاد مقاومتی در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی عملیاتی شده که افزایش تولید گاز و محصولات جانبی نشان از این مهم دارد.

 وی با اشاره به کاهش میزان فلرینگ در پالایشگاه اول پارس جنوبی تصریح کرد: میزان فلرینگ در پالایشگاه اول پارس جنوبی از 23.908 میلیون متر مکعب در 4 ماه نخست سال گذشته با کاهش 52 درصدی در 4 ماه امسال به 11.476 میلیون استاندارد متر مکعب رسید.

رئیس بهره‌برداری پالایشگاه اول مجتمع  پارس جنوبی به تولید دیگر محصولات در پالایشگاه اول پرداخت و  اظهار داشت: متوسط میزان تولید گوگرد مایع روزانه 116 تن برآورد شده که در 4 ماه نخست امسال افزون بر 12 هزار تن گوگرد دانه بندی در پالایشگاه اول تولید شده است.