سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

میزان بارش باران در استان بوشهر به حدود ۷۰ میلیمتر رسید‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

میزان بارش باران در استان بوشهر به حدود ۷۰ میلیمتر رسید‌

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: بارش باران در استان بوشهر ادامه دارد که میزان بارش تاکنون حدود ۷۰ میلیمتر در شهرستان جم ثبت شده است.

میزان بارش باران در استان بوشهر به حدود ۷۰ میلیمتر رسید‌

 

نادر شفیع‌خدایی با بیان اینکه از روز گذشته با نفوذ سامانه بارشی به استان، بارش باران گاهی به‌صورت رگبار باران همراه با رعد و برق آغاز شده است اظهار داشت: این وضعیت طی امروز نیز تداوم داشته به‌گونه‌ای که در برخی نقاط استان رگبار باران به همراه وزش باد، رعد و برق و ریزش تگرگ پیش بینی می‌شود.
وی با بیان اینکه از اواخر وقت امروز از شدت بارش‌ها در نیمه شمالی استان کاسته می‌شود گفت: در نیمه جنوبی استان بوشهر بارش باران تداوم دارد و خلیج‌فارس طی امروز مواج و متلاطم است ولی از اواخر وقت امروز اندکی از تلاطم آن کاسته می‌شود.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه آسمان استان بوشهر نیمه ابری تا تمام ابری همراه با بارش پراکنده باران گاهی رگبار باران، رعد و برق و وزش تندباد لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود، خاطر‌نشان کرد:  بیشترین میزان بارش باران در شهرستان جم با حدود 70 میلیمتر گزارش شده و پس از این دیر با 33 میلیمتر، برازجان و گناوه با 26 میلیمتر بیش از بقیه مناطق استان بوشهر بارش باران داشته‌اند.
شفیع‌خدایی با بیان اینکه  میزان بارش‌ها به صورت سیلاب گزارش نشده افزود: هر چند میزان بارش‌ها مطلوب  بوده اما به سبب اینکه باران مداوم نبوده، تاکنون سیلاب رخ  نداده است.
وی با اشاره به اینکه بارش‌ها به صورت متناوب تا فردا ادامه دارد، تصریح کرد: چهارشنبه موج جدید بارش در استان بوشهر پیش بینی می‌شود که بر اساس نقشه‌ها بارش باران از جنوب استان بوشهر آغاز می‌شود.
 
 
 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ