سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

موسسه خیریه در بیمارستان های استان بوشهر راه اندازی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

موسسه خیریه در بیمارستان های استان بوشهر راه اندازی می شود

موسسه خیریه در بیمارستان های استان بوشهر راه اندازی می شود

موسسه خیریه در بیمارستان های استان بوشهر راه اندازی می شود

حجت الاسلام محمود عبداللهی روز دوشنبه در نشست مجمع عمومی موسسه خیریه ای بیمارستان های امیرالمومنین(ع) و سوانح و سوختگی چرومی گناوه افزود: دایرشدن این موسسه اقدامی ارزشمند و بزرگ است که توسط خود مردم اداره می شود و کمک شایانی در خدمت رسانی هرچه بیشتر بیمارستان ها به بیماران خواهد کرد.
وی اظهارکرد: ایجاد هرگونه موسسه درمانی که در 3 قالب دولتی، خصوصی و خیریه است باید با هماهنگی و دارای مجوز باشد.
عبدالهی، به مساعدت های خیرین در عرصه سلامت اشاره کرد و افزود: در سال 95 خیرین کمک های خوبی در زمینه های مختلف از جمله اهدای زمین، ساخت و ساز و تجهیزات به ارزش ریالی 180 میلیارد ریال کردند و امسال نیز با رشد خوبی روبرو شده است.
مشاور و دبیر مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به طرح موفق تحول نظامت سلامت اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح بارمالی زیادی که بر بیماران تحمیل شده بود، برداشته شد.
وی اظهارکرد: به منظور توازن در زمینه بهداشت و درمان شهرستان های استان همه نیازمندی های اولویت دار به تفکیک شناسایی شده است.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری گناوه گفت: در اجرای طرح تحول نظام سلامت اقدام های خوبی در سطح کشور بویژه دراین شهرستان انجام شده اما نیاز است که خدمات و گام های بیشتری در این منطقه برداشته شود.
حسین امیری افزود: فرمانداری آماده هرگونه همکاری در راه اندازی موسسه های خیریه در بیمارستان های این شهرستان است.
رئیس شبکه بهداشت ودرمان گناوه نیز گفت: دراین شهرستان خیرین زیادی وجود دارد که کارهای عام المنفعه زیادی بویژه در عرصه سلامت ارایه دادند.
دکتر علی زکی زاده افزود: به منظور تکریم ارباب رجوع و وضعیت خدمات دهی به بیماران در بیمارستان های این شهرستان یک مسئول بصورت مستقیم تعیین شده است.
وی اظهارکرد: شبکه بهداشت ودرمان آماده دریافت پیشنهادها و انتقادها است ودر صورت هرگونه مشاهده مشکلات و کم کاری در مراکز اطلاع دهند تا رسیدگی شود.