جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

موزه عبرت ایرانیان در بوشهر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

موزه عبرت ایرانیان در بوشهر

Loading the player...

دانلود

 

در آستانه سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر و مسولین دستگاههای مختلف استان، نمایشگاه بزرگ موزه عبرت ایران در سالن آزادگان بوشهر گشایش یافت.

این نمایشگاه با هدف انتقال حقایق و رفتار و منش رژیم منحوس پهلوی و دستگاههای امنیتی به ویژه ساواک در برخورد با انقلابیون و مخالفان حکومت برگزار شده است.

نمایشگاه موزه عبرت ایران باعث به تصویر کشیدن بخشی از زوایای پنهان و تاریک تاریخ معاصر و بیان جنایت های رژیم پهلوی نسبت به انقلابیون است که در قالب تندیس، اسناد و تصاویر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

هدف موزه عبرت ایران از برگزاری این نمایشگاه در استانهای مختلف در راستای تسهیل امور برای افرادی است که فرصت حضور درموزه عبرت ایران در تهران را ندارند.

در این نمایشگاه بخش هایی از شکنجه گاه اصلی کمیته مشترک ضد خرابکاری ساواک و شهربانی شامل اتاقهای بازجویی، ابزار شکنجه، سلولهای انفرادی و تصاویر شماری از بازجو ها و شکنجه گران ساواک و همچنین تصاویر تعدادی از زندانیان سیاسی پیش از انقلاب به نمایش گذاشته شده است.

این نمایشگاه به مدت 10روز در سالن ورزشی آزادگان واقع در ساحل بوشهر جنب کارگاه ساخت خیمه گاه حضرت ابوالفضل (ع) دایر شده است و صبح تا ظهر بازدید گروهی ویژه دانش آموزان و دانشجویان با هماهنگی قبلی مدیران انجام می شود و بعد از ظهرها نیز بازدید برای عموم آزاد است.