سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن تمدید شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن تمدید شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه و مدیر اجرای سرشماری نفوس و مسکن :این سرشماری تا پایان روز سه شنبه 27 مهرماه تمدید شد

مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن تمدید شد

رضا عوض پور شامگاه جمعه در گفتگو با خبرنگارمان گفت: براساس اعلام مرکز آمار ایران و باتوجه به استقبال بالای مردم سراسری کشور در طرح ثبت نام اینترنتی مهلت یادشده در راستای فرصت سازی برای مشارکت افرادی است که به هر دلیل تاکنون موفق به انجام این مهم نشده اند.
وی یادآورشد: تاکنون 600 هزار نفر از مردم استان بوشهر به شیوه اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام کرده اند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر اظهارداشت:باتوجه مشارکت مطلوب مردم استان انتظار است در فرصت باقیمانده با مراجعه به سامانه اینترنتی سرمشاری به آدرس sarshomari 95.ir افزون بر ثبت نام از یکهزار جایزه یک میلیون تومانی پیش بینی شده برای ثبت نام کنندگان نیز بهره مند شوند.
وی گفت: شروع سرشماری حضوری نیز از روز چهارشنبه 28 مهر به مدت یک ماه خواهد بود.
عوض پور ادامه داد: خانوارها پس از ثبت نام در سامانه اینترنتی، کد دریافتی را حفظ و هنگام مراجعه مامور سرشماری به در منزل، آن را ارایه کنند تا دیگر به سرشماری حضوری نیازی نباشد.
برپایه گزارش مرکز آمار ایران ، آمار ثبت نام اینترنتی سرشماری تا ساعت 11 روز جمعه تعداد چهار میلیون و 472 هزار و 147 خانوار و 15 میلیون و 115 هزار و 603 نفر بوده است که 17.5 درصد خانوارها و 19 درصد جمعیت کشور را شامل می شود.
بر اساس پیش بینی انجام شده، نتایج اولیه سرشماری امسال یکم تا پانزدهم دیماه سال جاری و نتایج تفصیلی آن مرداد سال 1396 منتشر می شود.