سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

مهدی پاشازاده نزدیک و نزدیکتر - نمایش محتوای خبر

 

 

مهدی پاشازاده نزدیک و نزدیکتر

مهدی پاشازاده نزدیک و نزدیکتر

عبدالرضا کللی مدیر روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در گفتگویی اظهار داشت: پس ازقطع همکاری باشگاه با محمد احمدزاده و برگزاری جلسات متعدد هیات مدیره باشگاه و انجام مذاکرات با گزینه های مورد نظر سرانجام تصمیم بر این شد که هدایت تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به مهدی پاشازاده سپرده شود. 

کللی افزود: توافق اولیه با پاشازاده بعمل آمده است و هم اکنون این مربی در خارج از کشور بسر می برد و قرار است اواخر هفته جاری به بوشهر آمده تا مذاکرات نهایی خود را با مسئولان باشگاه شاهین شهرداری بوشهر انجام دهد.

وی خبر داد: علیرضا قدیری و محمد نیک سیرت دستیاران مهدی پاشازاده صبح روزیک شنبه وارد بوشهر شدند تابازی روز دوشنبه شاهین شهرداری بوشهر و هف سمنان را زیر نظر بگیرند.

مدیر روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اشاره کرد: هدایت سفید پوشان بوشهر در دیدار با هف سمنان بر عهده ایمان دشتی خواهد بود.

کللی در پایان تصریح کرد: بهرحال نتایج پیروزی و شکست فلسفه ورزش محسوب می شود و محمد احمد زاده هم تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم بکار برد و فراز و نشیب های نتایج باعث شد تا تغییرات صورت پذیرد. برای این مربی ارزنده و با اخلاق آرزوی موفقیت داریم و زحمات خالصانه اش را ارج می نهیم