جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

مهدی طارمی:می خوام آقای گل بشم - نمایش محتوای خبر

 

 

مهدی طارمی:می خوام آقای گل بشم

مهدی طارمی:می خوام آقای گل بشم

مهدی طارمی پس از تمرین امروز پرسپولیسی ها به گفتگو با خبرنگاران پرداخت. وی گفت: شرایط خوبی در تیم داریم، از نیم فصل دوم همه بازی ها را به خوبی انجام دادیم و توانستیم پیروز شویم، انشالله همین روند ادامه داشته باشد. با بازیکنان تیم تصمیم گرفتیم اگر بتوانیم رکورد لیگ را هم بشکنیم. 

او درباره دربی گفت: همه می دانیم دربی شرایط خاصی دارد، به نظر من دربی یعنی همان دو ساعتی که در میدان حضور دارید، از موقع گرم کردن شروع می شود و با سوت پایان بازی تمام می شود، شاید خیلی ها از روزهای قبل استرس داشته باشند و نتوانند ساعات قبل از بازی را به خوبی بگذرانند اما من فکر می کنم فقط همان دو ساعت تاثیرگذار است که می تواند شما را تبدیل به بهترین بازیکن کند یا تیمتان را پیروز از زمین خارج کند. از اکنون نمی توان نتیجه را پیش بینی کرد. 

مهاجم سرخ پوشان در رابطه با شادی گل احتمالی خود گفت: اگر بتوانم دو گل به ثمر برسانم حتما عدد چهار را نشان می دهم اما اگر یک گل به ثمر رساندم باید با بازیکنان برنامه ریزی کنیم و ببینیم چه باید کرد. 

وی در رابطه با روند گلزنی خود گفت: ابتدای فصل مشکلاتی داشتم که همه در جریان هستند، اصلا در دوره بدنسازی حضور نداشتم و تا چهار هفته اول در ترکیب تیم نبودم و بعد از آن نیز به اردوهای تیم ملی می رفتم و به مرز آمادگی نرسیده بودم اما از میانه های نیم فصل اول بود که احساس کردم به شرایط خوبی رسیدم و بد هم کار نکردم اما در نیم فصل دوم بهتر بودم چون در دوره بدنسازی میان فصل بودم و توانستم خود را به فرم ایده آل برسانم و فکر می کنم بد هم کار نکرده باشم. 


طارمی درباره پنالتی های پرسپولیسی ها گفت: من قبل از این گفته بودم که همه پنالتی هایی که سال گذشته به دست آوردم به گواه حرف های کارشناسان همه آنها پنالتی بوده است، حالا چه من گرفته باشم و چه خطا روی من انجام شده باشد، اما امسال در سه چهار صحنه واقعا من را زدند و هرکسی آنها را می دید مطمئن می شد پنالتی بود اما نمی دانم چه قصدی بود که اعلام نمی شد، در این میان برنامه نود هم به آنها کمک کرد که پنالتی های من گرفته نشود، اگر من بخواهم پنالتی هم بگیرم اگر واقعا پنالتی باشد داور باید بگیرد، به من ربطی ندارد بازیکن حریف می تواند بی احتیاطی نکند، او مقصر است نه من. 

او درباره آقای گلی خود در لیگ برتر گفت: قبل از نیم فصل اعلام کرده بودم به آقای گلی فکر نمی کنم و فقط به دنبال این هستم تا پرسپولیس قهرمان شود اما در نیم فصل بعد از صحبت هایی که با برانکو کردم تصمیم گرفتم به عنوان آقای گلی دست پیدا کنم، البته هنوز هم اولویت اول من قهرمانی پرسپولیس است اما به آقای گلی هم فکر می کنم. 

مهاجم سرخ پوشان در رابطه با عملکرد مسلمان و ربط آن به آقای گلی وی گفت: محسن یکی از بهترین پاسورهای ایران است و پاس های بسیار خوبی هم به من داد، علاوه بر آن ما از دوستان بسیار نزدیک همدیگر هستیم و وقتی هم که در خانه حضور داریم با یکدیگر برنامه ریزی می کنیم که چه کار کنیم، البته بقیه بازیکنان مان همچون رامین و فرشاد و دیگران هم خوب هستند و پاس های فوق العاده ای ارسال می کنند امیدوارم بتوانم از آنها استفاده کنم. این را هم بگویم که همه تلاشم را می کنم از سال گذشته بتوانم گل های بیشتری به ثمر برسانم.

 وی درباره احتمال پرگل شدن دربی پیش رو گفت: ببینید احتمال اینکه ما و یا استقلالی ها بتوانیم به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنیم وجود دارد اما نمی توان به آن فکر کرد، سال ها پیش یک بازی با نتیجه شش بر صفر به پایان رسید، شما ببینید چند سال گذشت تا یک بازی چهار بر دو به وجود بیاید؟ به هرحال دربی بازی بزرگ و حساسی است که نمی توان پیش از برگزاری آن گفت که حتما یک پیروزی پرگل به دست می آید.