جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مهدی تارتار فصل گذشته انتخابم اشتباه بود - نمایش محتوای خبر

 

 

مهدی تارتار فصل گذشته انتخابم اشتباه بود

مربی اینروزهای پارس جنوبی از شرایط تیم و خودش می گوید

مهدی تارتار فصل گذشته انتخابم اشتباه بود

مهدی تارتار، سرمربی فصل گذشته تیم راه آهن بعد از هشت فصل حضور مداوم در لیگ برتر و مربیگری تیم های داماش، گهر، پرسپولیس، راه آهن، صبای قم و گسترش فولاد رهبری تیم پارس جنوبی جم را برعهده گرفت و فصل آتی باید در لیگ یک مربیگری کند.

او در این باره می گوید: من فصل گذشته یک انتخاب اشتباه داشتم و البته همان طور که گفتم گله ای از کسی ندارم و باید تاوان آن را خودم پس بدهم. در بین پیشنهاداتی که از سوی تیم های دسته اولی ارایه شد تیم پارس جنوبی جم شرایط را برای موفقیت دارد. متاسفانه آن قدر باشگاه ها ما بحران اقتصادی دارند که امکانات سخت افزاری و نرم افزاری باشگاه ها برای مربیان ملاک شده در حالی که در فوتبال حرفه ای این ابتدایی ترین ابزار است و اگر باشگاهی توان مالی نداشته باشد اصلا حق حضور در لیگ های حرفه ای را ندارد. در لیگ یک باشگاه های شایسته و مربیان بزرگ حضور دارند و مربیگری در لیگ یک همانند مربیگری در لیگ برتر برای من افتخار است. این اتفاقات در فوتبال حرفه ای طبیعی است و من سعی خواهم کرد از حضور در لیگ یک همانند روزهای مربیگری در لیگ برتر لذت ببرم و انشا الله با پارس جنوبی به لیگ برتر باز خواهم گشت.


سرمربی پارس جنوبی در مورد استراتژی اش در پارس جنوبی جم گفت: قطعا برای من هیچ چیز مهم تر از موفقیت نیست و موفقیت در لیگ یک فقط با صعود به لیگ برتر معنی پیدا می کند. نمی توانم در مسیری غیر از این گا بردارم اما باید به این نکته هم اشاره کنم که من زمان زیادی برای آماده سازی و هم چنین تیم ساختن ندارم و هر قدر هم در روزهای آینده خوب کار کنم زمان از دست رفته قابل جبران نیست. برخی از بازیکنانی که مد نظرم بودند به تیم های دیگر رفتند. کار خیلی سخت است اما هیچ گاه ناامید نبوده و نشدم و انشاالله که روزهای سخت را پشت سر خواهیم گذاشت.
مهدی تارتار در پاسخ به اینکه آیا به باشگاه پارس جنوبی قول صعود داده یا نه گفت: من و همه اعضای تیم برای صعود به لیگ برتر تلاش خواهیم کرد اما هیچ کس نمی تواند قول بدهد. آدمی بیانگر حس درونی اش است و بر همان اساس تلاش می کند. این لطف خداست که به تلاش های ما اثر می بخشد. بی تعارف از حضور در پارس جنوبی خوشحالم به این خاطر که اگر تیم به لیگ برتر صعود کند مردمان مهربان شهر جم خوشحال خواهند شد و خوشحال کردم مردم یک نعمت است. مردم شهر جم یار دوازدهم  ما هستند و ما برای موفقیت نیازمند حمایت آنها هستیم. اینجا من از حسن اعتماد مدیر عامل و اعضای هیات مدیره هم تشکر می کنم و امیدوارم فصل خوبی در کنار هم داشته باشیم. باید قدردان اعضای کادر فنی گذشته این تیم هم باشم که برای تیم زحمت کشیدند.