سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

مهارت‌های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین استان بوشهر افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

مهارت‌های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین استان بوشهر افزایش می‌یابد

مهارت‌های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین استان بوشهر افزایش می‌یابد

مهارت‌های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین استان بوشهر افزایش می‌یابد

 

                                                                                                                                                                                   

مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه همکاری و آموزشی با حوزه معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور مهارت‌های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین استان بوشهر افزایش می‌یابد.

محمد رحیم  بهره‌مند در نشست با مسئولان جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه استاندارد سازی در همه امور نشان از ارتقا فرهنگ استاندارد در جامعه دانست و اظهار داشت: رعایت استاندارد در بخش‌های مختلف نه تنها سلامت جامعه در پی دارد بلکه سبب تولیدات سالم موادغذایی و غیرغذایی می‌شود.

وی بااشاره به اینکه مهارت‌های شغلی بانوان کشاورز و کارآفرین ارتقا می‌یابد بیان کرد: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه همکاری و آموزشی با حوزه معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور مهارت‌های شغلی زنان کشاورز و کارآفرین استان بوشهر افزایش می‌یابد.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر افزود: کارشناسان در این زمینه آموزش لازم انجام داده و در مورد مقوله استاندارد، تولید محصولات سالم و ارگانیک و چگونگی کاهش روند استفاده از کود و سموم کشاورزی آموزش‌های لازم را ارائه کرده‌اند.

بهره‌مند خاطر نشان کرد: این دوره‌های آموزشی در شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، تنگستان و کنگان برگزار می‌شود.

وی توانمند سازی جامعه هدف را از اهداف برگزاری آموزش‌های مهارت افزایی بانوان کشاورز و کارآفرین دانست و گفت: هدف نهایی این دوره‌ها توانمند سازی جامعه هدف برای تشکیل نهادهای مردم نهاد برای تولید و توزیع محصولات سالم و ارگانیک در بازار است.