سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

مهارت‌های شاغلان در واحدهای صنعتی استان بوشهر افزایش می‌‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

مهارت‌های شاغلان در واحدهای صنعتی استان بوشهر افزایش می‌‌یابد

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: با همکاری آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر سطح مهارت شاغلان در شرکت‌ها و واحدهای صنعتی این استان افزایش می‌یابد.

مهارت‌های شاغلان در واحدهای صنعتی استان بوشهر افزایش می‌‌یابد

 

 سیدمهدی صفوی در نشست با مسئولان آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر بر لزوم تقویت همکاری میان این دو سازمان  تاکید کرد و ضمن بررسی نقاط ضعف موجود در گذشته ، خواستار برطرف شدن آنها برای توسعه همکاری‌های مربوط به حوزه آموزش صنعتگران و واحدهای صنعتی شد.
وی با اشاره به اینکه ارتقای مهارت کارکنان شاغل در شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی استان گامی مهم در حمایت از تولید ملی است افزود:  مراکز آموزش فنی و حرفه ای دریایی از فرصت است که برای توسعه اشتغال پایدار و تقویت صنایع کوچک گام بر می‌دارد.
صفوی با بیان اینکه ارتباط بین فنی و حرفه‌ای و صنایع،  پویایی استان بوشهر را به همراه دارد تصریح کرد: تقویت رقابت‌ پذیری اقتصاد و به کارگیری ظرفیت و قابلیت‌‌های موجود از مهمترین اهداف کلان کشور در بخش صنعت است که افزایش و بهبود سهم سرمایه انسانی در توزیع عادلانه عوامل زنجیره تولید تا مصرف، همواره مورد توجه قرار دارد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر از آموزش بیش از یک‌هزار نفر از کارکنان شاغل در شرکت شهرک‌های صنعتی استان تا پایان سال با همکاری آموزش فنی و حرفه ای خبر داد و گفت: ارتقای سطح مهارت شاغلان در شرکت‌ها و واحدهای صنعتی می‌تواند سبب پویایی این واحدها شود و زمینه مناسب برای آموزش مهارتی کوتاه مدت برای کارگران و فعالان واحدهای تولیدی و صنعتی فراهم کند