جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

منطقه ویژه پارس جنوبی ۴۶ میلیارد تومان به طرح‌های راهسازی استان بوشهر تخصیص داد - نمایش محتوای خبر

 

 

منطقه ویژه پارس جنوبی ۴۶ میلیارد تومان به طرح‌های راهسازی استان بوشهر تخصیص داد

منطقه ویژه پارس جنوبی ۴۶ میلیارد تومان به طرح‌های راهسازی استان بوشهر تخصیص داد

منطقه ویژه پارس جنوبی ۴۶ میلیارد تومان به طرح‌های راهسازی استان بوشهر تخصیص داد

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: بخشی از طرح‌های راهسازی استان بوشهر با مشارکت وزارت نفت در حال اجرا است که امسال ۴۶ میلیارد تومان از سوی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی به این طرح‌ها تخصیص یافت.
 فرزاد رستمی  در نشست بررسی طرح‌های راهسازی استان بوشهر اظهار داشت:  در تمامی محورهای این استان طرح‌های بزرگراهی در حال اجرا است که روند اجرایی آنها مطلوب  ارزیابی می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه تکمیل بزرگراه برازجان، گناوه به دیلم از اولویت‌های برنامه امسال است تصریح کرد: اکنون روند اجرایی این محور تسریع یافته که 25 میلیارد تومان  کمک وزارت نفت در توسعه این طرح و آغاز ساخت بزرگراه اهرم به برازجان نقشی داشته است.
رستمی با بیان اینکه 135 میلیارد تومان اعتبار برای بزرگراه بوشهر به دیر و کنارگذر کنگان ابلاغ شده گفت: علاوه بر مصوب این اعتبارات از محل کمک‌های وزارت نفت 50 میلیارد تومان هم از محل تهاتر شرکت مخابرات تخصیص یافت.
وی با اشاره به اینکه 74 میلیارد تومان از اعتبارات ابلاغی تخصیص یافت افزود: از 135 میلیارد تومان اعتبارات وزارت نفت برای اجرای طرح بزرگراهی بوشهر به دیر و کنارگذر کنگان تاکنون 74 میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر افزود: علاوه بر اعتبارات یاد شده 18 میلیارد تومان شامل 8 میلیارد تومان برای بزرگراه دیر به بوشهر و 10 میلیارد تومان برای کنارگذر کنگان تخصیص یافته است.
رستمی با اشاره به پرداخت اعتبارات از سوی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برای ادامه طرح‌های راهسازی استان بوشهر تصریح کرد: بخشی از طرح‌های راهسازی استان بوشهر با مشارکت وزارت نفت در حال اجرا است که امسال 46 میلیارد تومان از سوی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی به این طرح‌ها تخصیص یافت.