سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

منتقد لیلا رجبی مجبور به عذرخواهی از مردم شریف بوشهر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

منتقد لیلا رجبی مجبور به عذرخواهی از مردم شریف بوشهر شد

احسان مهاجر شجاعی از مردم بوشهر طلب بخشش کرد

منتقد لیلا رجبی مجبور به عذرخواهی از مردم شریف بوشهر شد

بعد از انتقاد از عملکرد لیلا رجبی توسط احسان مهاجر شجاعی مردم بوشهر نفرت عجیبی نسبت به کارشناس شبکه ورزش پیدا کرده اند و همین مسئله بهانه ای شد تا صبح امروز رادیو بوشهر این مسئله را واکاوی کند و حتی کارشناس شبکه ورزش را روی آنتن بیاورد.

احسان مهاجر شجاعی بعد از اینکه روی خط برنامه آمد تاکید کرد در توصیف عملکرد خانم لیلا رجبی از واژه بی غیرت استفاده نکرده است و تنها به این نکته تاکید داشته که وی غیرت کمتری به خرج داده است بدین معنی که برای کسب عنوان می توانسته تلاش بیشتری از خود بروز دهد! اینجا بود که مجری برنامه به تقلید از عادل فردوسی پور اذعان کرد من و بی شک همه بوشهری های از این جمله شما قانع نشده ایم! مجری برنامه ادامه داد:« در المپیک پیش رو خیلی از ملی پوشان بوده اند که در رشته های مختلف همه تلاش خود را بکار گرفتند و حذف شدند! هیچ کس در توصیف عملکرد آنها از واژه بی غیرت و اینکه غیرت کمتری به خرج داده است استفاده نکرده!»

در نهایت احسان مهاجر شجاعی خطاب به مجری رادیو بوشهر گفت اگر چه من منظور بدی نداشتم و تنها نیتم این بود که خانم لیلا رجبی می توانسته تلاش بیشتری به خرج دهد اما اگر گفته هایم موجب ناراحتی مردم بوشهر شده از مردم بوشهر عذرخواهی می کنم!

در ادامه پیمان رجبی همسر لیلا رجبی روی خط برنامه آمد و ضمن ابراز تاسف از اتفاق به وجود آمده گفت: خانمی از بلاروس آمده و تبعیت ایران را پذیرفته،آنهم با کلی مدال که همه جای خانه من را اشغال کرده است و تلاش می کند تا برای پرچم ایران بجنگد و ما آنوقت این طور در مورد او می گوئیم. گویی آن کارشناس و آن آقا فراموش کرده که خود در دوی 800 متر پنجاهم شده است! آیا او هم در مقامی که به دست آورد غیرت بخرج نداد؟ لیلا رجبی نماد یک زن محجبه ورزشکار است و نباید برای او از واژه بی غیرت استفاده می شد!

گفتنی است مردم شهر بوشهر علاقه خاصی به خانم لیلا رجبی دارند به دلیلی که این ورزشکار اهل بلاروس شهر بوشهر را برای زندگی انتخاب کرده است.