سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

منتخبین مردم در خدمت مردم و حافظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

منتخبین مردم در خدمت مردم و حافظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب باشند

منتخبین مردم در خدمت مردم و حافظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب باشند

منتخبین مردم در خدمت مردم و حافظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب باشند

نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه بوشهر گفت: باپایان یافتن انتخابات مجلس شورای اسلامی دیگر زمانی برای رقابت نیست و باید به فکرخدمت به مردم ونظام بود.

آیت ا... صفایی بوشهری درخطبه های نمازجمعه بوشهر افزود:کسانی که به عنوان نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی انتخاب شدند باید خدمتگزارخوبی باشند وذره ای قدرت طلبی نداشته باشند.

وی خطاب به کسانی هم که رای نیاورده‌اند،گفت: می‌توان درشرایط و جایگاه دیگری به مردم خدمت کرد و حافظ ارزش‌ها وآرمان‌های انقلاب بود.

خطیب نماز جمعه بوشهر همچنین با اشاره به بیانیه شورای همکاری خلیج فارس که به دستور آل سعود صادر شده، تصریح کرد: براساس این بیانیه حزب ا...لبنان به عنوان گروه تروریستی معرفی شده در حالی که داعش با تمام جنایاتش یک گروه اسلامی لقب گرفته است.

آیت ا...صفایی بوشهری آل سعودراعامل فتنه خطاب کرد وافزود: آل سعودعامل تفرقه، ترور و هجمه‌های وحشتناک علیه مردم فلسطین است در حالی که حزب ا... لبنان افتخاراسلام وکشورهای عربی ست و مردم ایران به تبع رهبرمعظم انقلاب همچنان ازحزب ا...لبنان حمایت خواهندکرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در بخش دیگری ازخطبه های نماز جمعه، حیا و شرم را از فضایل اخلاقی عنوان کرد وگفت: نتیجه ایمان، داشتن حیا وشرم است که اگراین ویژگی نباشد به راحتی مرتکب گناه می شویم.

وی 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امدادامام خمینی(ره) و 18اسفند سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را هم گرامی داشت.