سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

مناسبت روز قرآنی استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

مناسبت روز قرآنی استان بوشهر

به مناسبت روز قرآنی استان بوشهر امواج رادیویی و تلویزیونی «مردم ایران » را به مهمانی دهکده قرآنی کشور در استان بوشهر می برد.

مناسبت روز قرآنی استان بوشهر

به مناسبت روز قرآنی استان بوشهر امواج رادیویی و تلویزیونی «مردم ایران » را به مهمانی دهکده قرآنی کشور در استان بوشهر می برد.

 سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر و مسئول کارگروه تجلی و تبلیغ روز قرآنی استان بوشهر با اعلام این مطلب گفت: به مناسبت ۱۶ اسفند سالگرد ارتحال آیت‌الله معتقد اهرمی کاتب قرآن رمزدار و معرفی توانمندی‌های قرآنی استان بوشهر و به ویژه روستای چارک بعنوان دهکده قرآنی کشور، صدا و سیمای مرکز بوشهر با تولید و پخش هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره استانی، ملی و فراملی ایرانیان را به مهمانی دهکده قرآنی کشور در شهرستان دشتی استان بوشهر می‌برد.

 مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر به پخش ویژه برنامه قرآنی در روستای چارک دهکدۀ قرآنی کشور،  مراسم تجلیل از نیم قرن خدمات قرآنی استاد عبدالله زاده مدرس نمونه کشوری و خادم القرآن با نشان ملی، محافل قرآنی امامزادگان، برنامه‌ها و مسابقات فرهنگی هنری با محوریت قرآن و عترت، زنگ قرآنی مدارس و ظرفیت رسانه ای شبکه شاد و رونمایی از سند چشم انداز ۲۰ ساله  راهبردی قرآنی استان بوشهر اشاره کرد و گفت: علاوه بر شبکه استانی بوشهر، شبکه قرآن و برخی از شبکه‌های سراسری این رویداد مهم فرهنگی مذهبی را پوشش رسانه‌ای می‌دهند.

 سید حسین ناظر مسئول کارگروه تجلی و تبلیغ قرآنی استان بوشهر افزود: صدا و سیما و بیش از یکصد رسانه مکتوب، الکترونیکی و مجازی استان ۵۲ برنامه ستاد نکوداشت روز قرآنی استان بوشهر با محوریت دبیر خانه شورای فرهنگ عمومی استان را به مردم سراسر ایران مخابره می کنند .