سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

منابع اعتباری پروژه‌های راهسازی استان بوشهر تقویت می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

منابع اعتباری پروژه‌های راهسازی استان بوشهر تقویت می‌شود

وزیر راه و شهرسازی از محور بزرگراهی اهرم در تنگستان به برازجان در دشتستان بازدید و بر تامین اعتبارات لازم برای تسریع طرح‌های راهسازی استان بوشهر تاکید کرد.

منابع اعتباری پروژه‌های راهسازی استان بوشهر تقویت می‌شود

 

 عباس آخوندی در ادامه سفر به استان بوشهر بعدازظهر امروز  روند اجرای طرح بزرگراهی اهرم در تنگستان به برازجان در دشتستان را بررسی کرد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های این وزارتخانه است اظهار داشت: توسعه طرح‌های راهسازی به ویژه تکمیل این طرح‌ها از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی است.
آخوندی با اشاره به اینکه تامین منابع اعتباری برای تکمیل پروژه‌های راهسازی استان بوشهر مورد توجه است افزود: استان بوشهر از وضعیت مطلوبی در اجرای طرح‌های راهسازی قرار دارد که برای تسریع در تکمیل این طرح‌های منابع اعتباری آنها تقویت می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر نیز با اشاره به اینکه بزرگراه اهرم به برازجان دارای پیشرفت مطلوبی است گفت: بزرگراه اهرم به برازجان با پیشرفت 50 درصدی  روند اجرای آن مطلوب است.
فرزاد رستمی با بیان اینکه این محور به بزرگراه برازجان به گناوه متصل می‌شود افزود: پروژه بزرگراه برازجان به گناوه یکی از محورهای اصلی راه‌های استان بوشهر است که مسافت این مسیر دارای  76 کیلومتر  است.
وی با اشاره به افزایش تردد در مسیر برازجان به گناوه  تصریح کرد: این بزرگراه یکی از نقاط پرتردد استان بوشهر است که  تکمیل محور بزرگراهی این مسیر کاهش حوادث و تصادفات و افزایش ایمنی در پی دارد.