جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

مقادیری کالای قاچاق در عسلویه بوشهر کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مقادیری کالای قاچاق در عسلویه بوشهر کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: یک محموله شیرآلات صنعتی فاقد مجوز به ارزش پنج میلیارد ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.

مقادیری کالای قاچاق در عسلویه بوشهر کشف شد

 

سرهنگ سهام صالحی افزود: ماموران ایستگاه بازرسی شهید مصطفی خمینی (ره) روستای 'بندو' از توابع شهرستان عسلویه حین کنترل محور اصلی به یک دستگاه کامیون کانتینردار که از مبدا بندرعباس به سمت عسلویه در حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی گفت: پس از بررسی های تخصصی از کامیون یادشده انواع شیرآلات صنعتی فاقد مدارک گمرکی کشف شد و در این راستا یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه کالای کشف شده به پلیس آگاهی منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه همچنین از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده حامل 20 تن و 800 کیلو گرم برنج خارجی قاچاق خبر داد و اظهارداشت: ماموران انتظامی با تحت نظر قرار دادن محورهای خروجی یک دستگاه کامیون تریلر شناسایی و توقیف کردند.
وی افزود: پس از توقیف و بازرسی از کامیون مذکور، 520 کیسه 40 کیلوگرمی برنج ،فاقد هر گونه مدارک گمرکی به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال کشف که در این راستا یک نفر دستگیر و به همراه کالای مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی منتقل شد.