سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

مفاد سند چشم‌انداز قرآنی استان بوشهر اجرایی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مفاد سند چشم‌انداز قرآنی استان بوشهر اجرایی شود

مفاد سند چشم‌انداز قرآنی استان بوشهر اجرایی شود

مفاد سند چشم‌انداز قرآنی استان بوشهر اجرایی شود

 

امام جمعه بوشهر گفت: تنظیم سند چشم انداز قرآنی استان بوشهر کار بسیار مهم و با ارزشی است اما مهم‌تر از آن، اجرای مفاد این سند است.
 آیت الله  صفایی بوشهری  در نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان بوشهر ضمن تبریک میلاد آسمانی کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و قدردانی از تلاشگران عرصه قرآن در استان بوشهر اظهار داشت: امید دارم در ماه بهار قرآن ماه مبارک رمضان کارهای بسیار بزرگ متناسب با شأن قرآن طراحی و اجرا شود و دیگر ماه‌های سال متأثر از این فرهنگ قرآنی باشد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: الحمدالله کارهای بزرگی در عرصه فرهنگ قرآنی در استان صورت گرفته که در فضای ملی تأثیر بسیار شگرفی داشته به طوری که دیگر استان‌ها از استان بوشهر الگوبرداری می‌کنند.
امام جمعه بوشهر تاکید کرد: تقاضا می‌شود که دانش و تجربه کار در زمینه تنظیم چشم انداز قرآنی استان بوشهر، به سایر استان‌ها نیز منتقل شود.
صفایی بوشهری با تاکید بر اجرایی شدن مفاد سند قرآنی استان بوشهر تصریح کرد: تنظیم سند چشم انداز قرآنی استان بوشهر کار بسیار خوبی است اما مهم‌تر از آن، اجرای مفاد آن است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه اجرای سند چشم انداز قرآنی حسب نقشه راه یک ضرورت است، افزود: انشاءالله در این زمینه دستگاه‌ها با شرح وظایف ذاتی خود و با نظر به سند چشم انداز، با دقت و جهادی فعالیت قرآنی کنند.
وی افزود: فضای قرآن در ماه مبارک رمضان در سطح استان بسیار پررنگ است و باید این حاکمیت روح قرآن که در این ماه وجود دارد در دیگر ماه‌ها نیز تسری داده شود.
صفایی بوشهری با تاکید بر تشکیل دبیرخانه روز قرآنی بوشهر گفت: از دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان بوشهر تقاضا دارم که برای روز قرآنی استان بوشهر که در اسفند ماه برگزار می‌شود از همین الان یک دبیرخانه تشکیل شود و برنامه‌ریزی و طراحی‌های لازم صورت گیرد.