جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

معرفی قایقرانان برتر بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی قایقرانان برتر بوشهر

معرفی قایقرانان برتر بوشهر

معرفی قایقرانان برتر بوشهر

رئیس هیات قایقرانی استان بوشهر روز چهارشنبه در آئین اختتامیه این مسابقات گفت: این مسابقات با حضور بیش از 160 ورزشکار در بخش کیندربوت و تورینگ در مسافت 200 متر در 2 بخش آقایان و بانوان و در سه رده سنی برگزار شد.
مهدی زارعی افزود: در رده سنی متولدین 80 تا 82 بانوان بهار غلامی به مقام نخست رسید و نرجس قاسمی و سپیده کمالی نیز از بوالخیر به رتبه های دوم و سوم دست پیدا کردند.
وی گفت: در رده سنی متولدین 80 تا 82 آقایان نیز محمد رادبویی از تیم بهشت بوشهر اول شد و مهدی غلام نژاد و عباس نشاط از تیم ملوان بوشهر به رتبه های دوم و سوم رسیدند.
زارعی اضافه کرد: در بخش بانوان و در رده سنی متولدین زیر 83 نیز شیدا حسینی و آنیتا آبادی از مقاومت بوشهر اول و دوم شدند و شیوا رئیس فرد از تیم بوشهر به رتبه سوم دست پیدا کرد.
وی اظهار داشت: در بخش آقایان و در رده سنی متولید زیر سال 83 نیز حسین فیروزی، عبدالجلیل بوالخیری و سهراب دریانوردی از بوالخیر به رتبه های نخست تا سومی رسیدند.
زارعی افزود: در بخش بانوان بزرگسال نیز مریم زاده فقیه و مریم حمیدی نژاد از بهشت بوشهر به رتبه های اول و دوم رسیدند و کوثر دزفولی نژاد نیز از مقاومت بوشهر سوم شد.
وی گفت: در بخش آقایان و رده سنی بزرگسالان نیز خنصر ماهینی از تیم بهشت بوشهر، رضا سحرخیز از مقاومت بوشهر و پویا بهمنی از تیم ملوان بوشهر به ترتیب به رتبه های اول تا سوم دست پیدا کردند.