جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر معرفی شد

با حضور قائم مقام وزیر کشور عبدالکریم گراوند به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر معرفی شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر معرفی شد

 

در نشست شورای اداری استان بوشهر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر معرفی و منصوب شد.
در این نشست مشاور وزیر کشور در امور روحانیت و ائمه جمعه و جماعات کشور  با بیان اینکه مسئولیت‌پذیری خدمات‌گزاری به مردم است، اظهار داشت: حسن خلق و ساده‌زیستی مهم‌ترین  توصیه و سفارش پیامبرگرامی اسلام به مسلمانان به ویژه مسئولان است.
حجت الاسلام داوود نمازی با بیان اینکه نگاه حوزه و مراجع نسبت به دولت مثبت است گفت: رئیس جمهور توجه به ویژه‌ای به مراجع تقلید و حوزه‌های علمیه و روحانیون دارد به گونه‌ای که هفته‌ای سه تا چهار مسئول از دولت به دیدار مراجع می‌روند.
وی، مراجع عظام تقلید را نخبگان حوزه‌های علمیه دانست و با بیان اینکه مراجع عظام اشراف کلی به امور کشور دارند گفت: نوع نگاه مراجع تقلید به دولت براساس شعارهای مطرح شده نیست.
قائم مقام وزیر کشور هم با اشاره به جایگاه استان بوشهر در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اظهار داشت: بوشهر از استان‌های مهم و امید کشور است و با توجه به ظرفیت‌ها و حجم سرمایه‌گذاری‌ها در استان بوشهر، این استان از اهمیت بالایی برای کشور برخوردار است.
 محمد‌حسن مقیمی با معرفی عبدالکریم گراوند به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر افزود: وی دارای 15 سال سابقه پست فرمانداری در شهرستان‌های مختلف و  3 سال مسئولیت در  وزارت کشور است.
معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری بوشهر نیز با  تاکید بر تحقق پیگیری شعارهای دولت  تصریح کرد:  تحقق برنامه‌های وزارت کشور و  انجام ماموریت‌های محوله از سوی  استاندار بوشهر از اولویت‌های این معاونت است.
عبدالکریم گراوند تاکید کرد: همکاری با مدیران دستگاه‌های اجرایی، معاونان استاندار، فرمانداران و روحانیون و سایر اقشار استان بوشهر  سرلوحه  برنامه‌ها قرار دارد.
در  این نشست از خدمات فتح الله حقیقی، معاون سیاسی امنیتی و عباس جمشیدی سرپرست معاونت سیاسی استانداری بوشهر قدردانی و حکم عبدالکریم گراوند با امضای وزیر کشور  به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر به وی اعطا شد.