رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

معاون اول رئیس‌جمهور هفته آینده به بوشهر سفر می‌کند - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

معاون اول رئیس‌جمهور هفته آینده به بوشهر سفر می‌کند

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: معاون اول رئیس‌جمهور هفته آینده به استان بوشهر سفر می‌کند که در این سفر مطالبات مردم استان پیگیری و بررسی می‌شود.

معاون اول رئیس‌جمهور هفته آینده به بوشهر سفر می‌کند

 

 عبدالحمید خدری  در بررسی مشکلات مناطق محروم و روستایی شهرستان گناوه  با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و آموزشی از برنامه‌های مهم امسال است اظهار داشت: ساخت کتابخانه در روستاها، تکمیل طرح‌های فرهنگی و ورزشی بانوان، توسعه طرح‌های عمران روستایی و بهره‌مندی روستائیان از ایستگاه‌های تلفن همراه از مهم‌ترین درخواست روستائیان شهرستان گناوه است که مورد توجه قرار دارد.
وی با تاکید بر حل مشکلات برقرسانی و آبرسانی در روستاهای گناوه خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات دامداران این شهرستان پیگیری‌هایی با سازمان دامپزشکی شده که امید می‌رود سم‌پاشی اماکن دامی بزودی در مناطق مختلف عملیاتی شود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید تصریح کرد: برای حل سرویس دانش‌آموزان روستایی شهرستان گناوه راهکارهای لازم برای تحقق مطالبات دانش‌آموزان ارائه شده است.
خدری با بیان اینکه معاون اول رئیس جمهور هفته آینده به استان بوشهر سفر می‌کند گفت: معاون اول رئیس جمهور هفته آینده به استان بوشهر سفر می‌کند که در این سفر مطالبات مردم استان بوشهر پیگیری و بررسی می‌شود.
وی افزود: حضور معاون اول رئیس جمهور در شهرستان گناوه یکی از برنامه‌ها است که برای تحقق مطالبات مردم این شهرستان از جمله اشتغال جوانان برنامه‌ها و طرح‌هایی ارائه می‌شود.