جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

معافیت کالای همران ملوان و ته‌لنجی ساماندهی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

معافیت کالای همران ملوان و ته‌لنجی ساماندهی می‌شود

استاندار بوشهر گفت: مبادلات مرزی یکی از شاخص‌های مهم مردم ساحل نشین و مرزدار استان بوشهر است که در این راستا معافیت کالای همران ملوان و ته‌لنجی ساماندهی می‌شود.

معافیت کالای همران ملوان و ته‌لنجی ساماندهی می‌شود

 

مصطفی سالاری در نشست شورای اداری استان بوشهر با حضور وزیر اطلاعات با بیان اینکه فضای همدلی و وحدت در استان بوشهر حکم‌فرماست، اظهار داشت: با برقراری فضای همدلی و اتحاد در استان بوشهر پیوند مردم و مسئولان و تعامل مسئولان در شورای اداری و شورای تامین مشهود است.
وی با تاکید بر برطرف شدن مشکلات مردم استان بوشهر تاکید کرد: برخی از مشکلات اگر ریشه‌ای برطرف شود سبب افزایش رضایتمندی مردم استان بوشهر می‌شود.
استاندار بوشهر با بیان اینکه مبادلات مرزی با معیشت مردم مرزنشین استان بوشهر پیوند خورده است، افزود: 12 هزار نفر در استان بوشهر بر روی لنج‌های سفاری و تجاری فعالیت می‌کنند که با احتساب مشاغل همجوار آن بیش از 35 هزار نفر در این عرصه فعالیت می‌کند.
سالاری با تاکید بر ساماندهی فعالیت مبادلات مرزی ملوانان و صاحبان لنج‌های تجاری گفت: مبادلات مرزی مردم ساحل‌نشین استان بوشهر به سال‌های دور بر می‌گردد که ساماندهی این فعالیت در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.
وی با بیان اینکه مبادلات مرزی یکی از شاخص‌های مهم مردم ساحل نشین و مرزدار استان بوشهر است، تاکید کرد: در این راستا ساماندهی معافیت کالای همران ملوان و ته‌لنجی یکی از مطالبات مهم مردم  استان بوشهر است.