جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

مشکلات واحدهای صنعتی و تولید منطقه ویژه اقتصادی بوشهر برطرف می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات واحدهای صنعتی و تولید منطقه ویژه اقتصادی بوشهر برطرف می‌شود

مشکلات واحدهای صنعتی و تولید منطقه ویژه اقتصادی بوشهر برطرف می‌شود

مشکلات واحدهای صنعتی و تولید منطقه ویژه اقتصادی بوشهر برطرف می‌شود

حسین نامور صبح امروز در بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی دارای مزیت‌های مهمی است اظهار داشت: واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در این منطقه ویژه باید از  ظرفیت این منطقه در رفع مشکلات و فراهم شدن تسهیلات لازم استفاده کنند.

وی با بیان اینکه رویکرد منطقه ویژه اقتصادی بوشهر رفع موانع موجود در عرصه صنعت و تولید و ایجاد اشتغال پایدار است تصریح کرد: ضمن استقبال  از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی  همه شرایط و بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری در این مجموعه برای سرمایه‌گذاران فراهم  می‌شود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از استقرار 40 واحد صنعتی و شرکت تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر خبر داد و گفت: این واحدهای صنعتی با ظرفیت 30 تا 70 درصد در مدار تولید هستند که با تحقق ظرفیت‌های اسمی، میزان اشتغال آنها افزایش می‌یابد.

نامور با بیان اینکه در40 واحد تولیدی و صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر  800 نفر مشغول بکار هستند تصریح کرد: با حل مشکلات و موانع پیش‌روی صاحبان صنایع و با افزایش ظرفیت تولید، میزان اشتغال‌زایی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به یک‌هزار نفر افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه عمده واحدهای تولیدی برای ادامه فعالیت خود نیاز به تسهیلات و سرمایه در گردش دارند، خاطر نشان کرد: به عنوان نماینده کلیه واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ضمن درخواست از بانک‌ها برای ورود در این موضوع به صورت یک بازوی توانمند و محرکه با تمام توان با سایر مدیران واحدهای تولیدی مشکل و دغدغه آنان  برطرف می‌شود.

نامور با تأکید بر اینکه در جلسات متعدد مشکلات واحدهای تولیدی بررسی می‌شود، بیان کرد: تلاش بر این بوده با رعایت قوانین از بند و تبصره‌های قانونی بازدارنده تولید خودداری شده و تا حد امکان از رونق فعالیت واحدهای تولیدی حمایت شود تا چرخ آن واحد تولیدی بچرخد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اشتغال پایدار در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خود دانست و افزود: با رونق واحدهای تولیدی به دنبال ایجاد شغل به ویژه برای جوانان هستیم که امیدواریم با توکل بر خدا به این مهم دست یابیم.