جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

مشکلات واحدهای تولیدی و نیمه تمام بوشهر برطرف می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات واحدهای تولیدی و نیمه تمام بوشهر برطرف می‌شود

مشکلات واحدهای تولیدی و نیمه تمام بوشهر برطرف می‌شود

مشکلات واحدهای تولیدی و نیمه تمام بوشهر برطرف می‌شود

عبدالکریم گراوند صبح امروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر با تسلیت اربعین سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران با وفایش و با تاکید بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی اظهار داشت: انتظار است بانک‌ها در حل مشکلات نقدینگی واحدهای صنعتی و تولیدی استان بوشهر بیشتر تلاش کنند.

وی با تاکید بر پیگیری مستمر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر درحل مشکلات واحدهای صنعتی گفت: باید تلاش شود واحدهای تولیدی زمین‌گیر نشوند و دستگاه‌های اجرایی ذیربط با دید حل مشکلات واحدهای تولیدی، تلاش کنند تا زمین‌گیر نشوند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه حل مشکلات واحدهای تولیدی کوچک، متوسط و نیمه تمام بوشهر در اولویت است تصریح کرد:حل مشکلات واحدهای نیمه تمام با 60 درصد پیشرفت فیزیکی و واحدهای تولیدی کوچک و متوسط در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

گراوند با تاکید بر رفع موانع تولید بر اساس سیاست اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: از تلاش بانک‌ها در این راستا قدردانی می‌شود ولی باید برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی بیشتر تلاش شود.

وی، با تاکید بر نقش بانک‌های بخش خصوصی در عرصه رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی افزود: بانک‌های خصوصی باید نقش خود را در مشارکت حوزه اقتصادی و تولیدی بیشتر نشان دهند و در کنار دیگر بانک‌ها قرار بگیرند.

استاندار بوشهر، حل مشکلات واحدهای تولیدی، افزایش راندمان تولید و فراهم شدن اشتغال در واحدهای صنعتی را از اهداف مهم جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید دانست و تاکید کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال فعالیت در عرصه رفع موانع تولید و افزایش اشتغال باید بیشتر شود.

گراوند با تاکید بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی مطرح شده در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر گفت: هر دستگاهی که در رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی سنگ‌اندازی کند بدون اغماض با آن برخورد قاطع قانونی می‌شود.

وی افزود: اجازه داده نمی‌شود در مسیر تولید و اشتغال، و حل مشکلات واحدهای تولیدی استان بوشهر سنگ‌اندازی و مانع تراشی شود.