جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال استان بوشهر برطرف می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال استان بوشهر برطرف می‌شود

مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال استان بوشهر برطرف می‌شود

استاندار بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده با بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال و راکد استان بوشهر ضمن حل مشکلات تسهیلاتی آنها زمینه توسعه فعالیت این واحدها فراهم می‌شود.

 مصطفی سالاری در بازدید از واحد بسته بندی مرغ گوشتی و مواد پروتئینی در شهرک صنعتی بوشهر با بیان اینکه بازدید از واحدهای تولیدی نیمه فعال از برنامه‌های مهم مسئولان دستگاه‌های اجرایی ذیربط است اظهار داشت: بازدید از این واحدها ماه‌هاست که در استان بوشهر اجرا می‌شود که نقش مهمی در رفع مشکلات آنها داشته است.
وی با بیان اینکه در این بازدیدها مشکلات واحدهای نیمه فعال، راکد و واحدهایی که نیاز به توسعه دارند بررسی می‌شود تصریح کرد: واحدهای تولیدی استان بوشهر که  امکان توسعه  در آنها با استفاده از ظرفیت موجود را دارند از آنها حمایت می‌شود و با تامین تسهیلات مورد نیاز در کوتاه‌ترین زمان طرح مورد نظر اجرایی می‌شود.
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه  با تامین تسهیلات مورد نیاز واحدهای نیمه فعال بر اساس برنامه‌ریزی فعال می‌شوند افزود: با بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال و راکد استان بوشهر ضمن حل مشکلات تسهیلاتی آنها زمینه توسعه  فعالیت این واحدها فراهم می‌شود.
سالاری با تاکید بر مشارکت بانک‌ها در رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان بوشهر بیان کرد: در این بازدیدها مدیران شعب بانک‌های استان حضور دارند که با بررسی مشکلات واحدها زمینه پرداخت تسهیلات مورد نیازها این واحدها فراهم می‌شود.
وی از اجرای طرح توسعه‌ای در واحدهای صنعتی و تولیدی استان بوشهر خبر داد و گفت: واحدهای تولیدی استان بوشهر که دارای طرح توسعه‌‌ای هستند با استفاده از ساختمان فعلی آنها با پرداخت تسهیلات طرح تدوین شده آنان اجرایی و زمینه اشتغال‌زایی بیشتر در آنها فراهم می‌شود.
استاندار بوشهر با تاکید بر تکمیل طرح زنجیره‌ای واحدهای تولیدی استان بوشهر بیان کرد: با تکمیل طرح زنجیره‌ای واحدهای تولیدی و صنعتی استان بوشهر نه تنها زمینه رونق فروش محصولات این واحدها در بازار فراهم می‌شود بلکه افزایش اشتغال در این مراکز در پی دارد.
سالاری، آشنایی با مشکلات واحدهای تولیدی، استفاده از ظرفیت این واحدها برای اجرای طرح توسعه، رسیدگی به معضلات آنان و حل مشکلات واحدها را از اهداف بازدید از واحدهای صنعتی نیمه فعال و راکد دانست.