جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

مشکلات معیشتی خانواده‌های نیازمند استان برطرف شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات معیشتی خانواده‌های نیازمند استان برطرف شود

امام جمعه بوشهر گفت: مسائل و مشکلات خانواده‌های نیازمند استان بوشهر به‌طور جدی بررسی و با مشارکت خیران و کمیته امداد استان بوشهر برطرف شود.

مشکلات معیشتی خانواده‌های نیازمند استان برطرف شود

 

آیت‌الله صفایی‌بوشهری با بیان اینکه خدمت به نیازمندان یک رسالت همیشگی مومن است، اظهار داشت: کمیته امداد نقش مهم و موثری در رسیدگی به خانواده‌های نیازمند دارد که در این راستا مشارکت خیران باید دو چندان شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با قدردانی از خدمات ارزشمند کمیته امداد در رسیدگی به مشکلات نیازمندان افزود: خدمت به مردم به‌ویژه به نیازمندان و مستمندان، بزرگ‌ترین نعمتی است که خداوند به انبیاء و اولیاء ارائه کرده چراکه هرچه به مردم خدمت بیشتر شود خداوند اجر و پاداش آن را اعطاء می‌کند.
وی با بیان اینکه خدمتگزاران به مردم و نیازمندان از محبوبان خداوند متعال هستند، تاکید کرد: خداوند کسانی که اهل احسان و خدمت به مردم هستند را دوست دارد و به عنوان محبوبان خود محسوب می‌کند.
صفایی بوشهری با بیان اینکه کمیته امداد با اولویت با خدمتگزاری به مردم راه‌اندازی شده افزود: این نهاد علاوه بر خدمات معیشتی و اقتصادی به نیازمندان و جامعه هدف خود در راستای اجرای طرح‌های عمرانی در نقاط محروم پیشتاز است.
وی با بیان اینکه این رویکرد نیاز جامعه را برطرف می‌کند، تصریح کرد: خودکفا کردن مددجویان یک اصل مهم در رسیدگی به این خانواده‌ها است که در این راستا کمیته امداد گام‌های مهمی برداشته است.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با تاکید بر خودکفایی مددجویان کمیته امداد برای استفاده از دست رنج خود خاطر نشان کرد: امیدوارم روزی برسد که تمام مددجویان کمیته امداد از دست رنج خود بهره ببرند و اعلام شود ضمن خود کفایی مددجویان این عزیزان از این پس می‌توانند خود خدمتگزار مردم باشند.
صفایی بوشهری با تاکید بر رسیدگی بیشتر به مددجویان و نیازمندان استان بوشهر تصریح کرد: مسئولان کمیته امداد با مشارکت خیران مسائل و مشکلات این خانواده را به‌طور جدی بررسی و تا آنجایی که توان دارند این مسائل را برطرف کنند.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با قدردانی از مردم ولایت‌مدار استان بوشهر در رسیدگی به مشکلات نیازمندان تاکید کرد: مردم خیرخواه این استان در این ماه الهی در رسیدگی به نیازمندان تلاش بیشتری کنند تا رضایت آنها سبب رضایت باریتعالی شود.