حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

بازگشت به صفحه کامل

مشارکت ۲۳۰ هیئت مذهبی شهرستان بوشهر در برگزاری مراسم روز جهانی قدس

مشارکت ۲۳۰ هیئت مذهبی شهرستان بوشهر در برگزاری مراسم روز جهانی قدس

مشارکت ۲۳۰ هیئت مذهبی شهرستان بوشهر در برگزاری مراسم روز جهانی قدس

سیدناصر فاطمی در نشست با فعالان دینی و مذهبی بوشهر با قدردانی از تلاش آنان در برگزاری مراسم گوناگون ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: هیئت‌های مذهبی در شب‌های گرانقدر احیاء و مابین شب‌های قدر مراسم‌هایی برگزار کردند که جای قدردانی دارد.

وی، روز جهانی قدس را نماد وحدت امت مسلمان در سراسر جهان دانست و تاکید کرد: روز جهانی قدس که به تدبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی تعیین شد این روز به عنوان مظهر اتحاد مسلمانان است.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی بوشهر روز جهانی قدس را عرصه نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین دانست تاکید کرد: روز جهانی قدس برای تمامی مسلمانان جهان و آزادی‌خواهان دنیا و اعلام برائت از جبهه استکبار جهانی و رژیم اشغالگر صهیونیستی است.

فاطمی از شرکت تمامی هیئت مذهبی  بوشهر در راهپیمایی روز قدس خبر داد و خاطرنشان کرد: همه هیئت‌های مذهبی همگام با  دیگر مردم در این راهپیمایی حضور می‌یابند و حمایت خود از مردم بی دفاع فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیونیست را اعلام  می‌کنند.

وی از مشارکت 230 هیئت مذهبی شهرستان بوشهر در برگزاری مراسم روز قدس خبرداد و افزود: این مراسم به صورت متمرکز در شهر بوشهر  روز جمعه دوم تیرماه از ساعت 11 از خیابان امام خمینی (ره) روبه‌روی بانک صادرات تا مصلای جمعه برگزار می‌شود.

رئیس هیئت های مذهبی بوشهر شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس را وظیفه دینی و شرعی هر مسلمان عنوان کرد و  گفت: وظیفه هر مسلمانی است که به تبعیت از فرامین حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در این روز جهانی شرکت و فریاد دفاع از مظلوم سر دهد.

فاطمی با بیان اینکه این حضور پاسخ محکمی به مستکبران جهان است تاکید کرد: حضور چشمگیر مردم در  مراسم راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان پیام‌های قاطعی را به آمریکا و هم پیمانانش صادر می‌کند.