سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

مشارکت پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و فارس منجر به کشف ۱۷۰ کیلوگرم تریاک شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مشارکت پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و فارس منجر به کشف ۱۷۰ کیلوگرم تریاک شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در یک عملیات مشترک با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و فارس ۱۷۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

مشارکت پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و فارس منجر به کشف ۱۷۰ کیلوگرم تریاک شد

 

سرهنگ وحید زرین‌کلاه در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ در اولویت برنامه‌های پلیس قرار دارد، اظهار داشت: با اشرافیت پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر هیچ فعالیت سوداگران مرگ از چشم پلیس دور نمی‌ماند و قاطعانه با این قاچاقچیان برخورد می‌شود.
وی با بیان اینکه در 7 ماه گذشته بیش از 2 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است، افزود: در این مدت 94 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شده که 2 تن انواع مواد مخدر از آنان کشف شده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره به کشف بیش از 600 کیلوگرم مواد مخدر در تنگستان خاطرنشان کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر هفته گذشته در ورودی تنگستان از یک کامیون که به طور ماهرانه‌ای 605 کیلوگرم مواد مخدر در این خودرو جاسازی کرده بود کشف و قاچاقچیان را دستگیر کرد.
زرین‌کلاه با اشاره به کشف 170 کیلوگرم مواد مخدر در عملیاتی مشترک تصریح کرد:در یک عملیات مشترک با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و فارس 170 کیلوگرم تریاک کشف شد.
وی با بیان اینکه این مواد مخدر از یک کامیون کشنده کشف شد، خاطرنشان کرد: قاچاقچیان 170 کیلوگرم تریاک به‌طرز ماهرانه‌ای در کامیون کشنده جاسازی کرده بودند که قصد داشتند به استان‌های جنوبی کشور منتقل کنند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با قدردانی از همکاری و هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس در دستگیری قاچاقچیان گفت: در جریان کشف این میزان مواد مخدر یک قاچاقچی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.