سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

مشارکت بسیج سازندگی استان بوشهر در ساخت ۱۱۰۰ واحد مسکن محرومان - نمایش محتوای خبر

 

 

مشارکت بسیج سازندگی استان بوشهر در ساخت ۱۱۰۰ واحد مسکن محرومان

مشارکت بسیج سازندگی استان بوشهر در ساخت ۱۱۰۰ واحد مسکن محرومان

مشارکت بسیج سازندگی استان بوشهر در ساخت ۱۱۰۰ واحد مسکن محرومان

 

فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر گفت: سازمان بسیج سازندگی استان با مشارکت درساخت مسکن ویژه مددجویان کمیته امداد بوشهر یک هزار و ۱۲۱ مسکن مددجویان می‌سازد.

سردار جمیری در آیین ساخت مسکن محرومان توسط بسیج سازندگی استان بوشهر با گرامیداشت سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت: فعالیت‌های سازمان بسیج سازندگی در عرصه‌های مختلف خدمات‌رسانی، محرمیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی مصداق اقدام و عمل است.

وی دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی را یکی از اصلی‌ترین وظایف سپاه دانست و تصریح کرد: محرومیت‌زدایی مصداق دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

جمیری از ساخت مسکن محرومان توسط بسیج سازندگی خبر داد و گفت: سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر با همکاری کمیته امداد امام خمینی 50 واحد مسکونی برای مدد جویان کمیته امداد در شهرستان عسلویه احداث می‌کند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از انعقاد تفاهم‌نامه با کمیته امداد خبر داد و افزود: طی تفاهمنامه‌ای که در مرکز کشور با حضور ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور و جمعی از مسئولان و فرماندهان سپاه کل و سپاه‌های استانی منعقد شد، از تعداد 5 هزار سهم واحد مسکونی در سراسر کشور در مرحله نخست یک هزار و 121 واحد به استان بوشهر اختصاص داده شد.

وی با بیان اینکه مرحله نخست اجرای آن از فروردین‌ ماه سال 1395 آغاز شد بیان کرد: در اجرای این طرح  تعداد یک هزار و 121 واحد مسکونی با اولویت نیازمندترین مددجویان در سراسر استان ساخته می‌شود.

جمیری ابراز امیدواری کرد‌ با توکل به خدا و مشارکت و همکاری مسئولان، مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بعد از گذشت 3 سال برطرف شود.