جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

مشارکت بانک‌های استان بوشهر در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

مشارکت بانک‌های استان بوشهر در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی افزایش می‌یابد

مشارکت بانک‌های استان بوشهر در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی افزایش می‌یابد

مشارکت بانک‌های استان بوشهر در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی افزایش می‌یابد

عبدالکریم گراوند صبح امروز در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و نقش بانک‌ها در این عرصه با بیان اینکه بانک‌ها موتور محرکه اقتصادی در هر منطقه و استان محسوب می‌شوند اظهار داشت: نقش مهم بانک‌ها در رونق تولید و اشتغال  بسیار مهم و تاثیرگذار است که در این راستا باید نقش آفرینی کنند.

وی با تاکید بر عملیاتی شدن طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به رویکرد دولت در اجرایی شدن طرح‌های اقتصاد مقاومتی، بانک‌ها نقش مهمی در تحقق این مهم دارند.

استاندار بوشهر، طرح‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی را در قالب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: مشارکت بانک‌های استان بوشهر در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی افزایش می‌یابد.

گراوند با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی زمینه تولید و اشتغال را  فراهم می‌کند افزود: در این مسیر بانک‌ها یکی از محورهای اصلی برای تحقق اقتصاد مقاومتی  محسوب می‌شوند.

وی، با اشاره به برنامه‌های اقتصادی دولت خاطرنشان کرد: تلاش دولت تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال و رونق تولید است و همه دستگاه‌های مرتبط و بانک‌ها برای تحقق این امر باید تلاش کنند.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در اولویت برنامه‌های دولت است تاکید کرد: در استان بوشهر به این مهم توجه ویژه‌ای شده است که امید می‌رود با مشارکت بانک‌ها زمینه اشتغال جوانان جویای کار در استان فراهم شود.