رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

مسوولان جمهوری اسلامی با پشتوانه خون شهدا با دنیا مذاکره می کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مسوولان جمهوری اسلامی با پشتوانه خون شهدا با دنیا مذاکره می کنند

نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري در همایش حماسه سازان محرم سال 57 شهرستان دیر با تأكيد بر اينكه شهدا با مسوولیت پذیری و ایثار و شناخت مقتضيات زمان وارد عرصه مبارزه شدند گفت: ملتی که برحق است از موضع اقتدار وعزت سخن می گوید و از تهدیدهای دشمنان هيچگاه هراس  ندارد.

وی اضافه کرد: پشتوانه حرف های ظریف وزیرامورخارجه جمهوری اسلامی خون شهدا ودعای خانواده معظم شهداست که ملت تسلیم زیاده خواهی های استکبارجهانی نمی شود.

ايت الله حسینی بوشهري در ارتباط با ماهیت انقلاب اسلامی ایران گفت: این انقلاب با سایرانقلاب های دنیا قابل قیاس نیست زیرا درانقلاب ایران همه اقشار جامعه از کارگر گرفته تا روحانی ، بازاری، دانشجو، دانش آموز همه به میدان آمدند وبه ندای رهبرکبیرانقلاب لبیک گفتند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: وظیفه امروز ما این است که مراقبت کنیم که اگر گاهی از اهداف انقلاب فاصله گرفتیم دوباره به جای نخست برگردیم وهدف را دنبال کنیم.

وی ادامه داد: وظیفه دیگر ما این است که در مقابل شهدا و خانواده معظم شهدا احترام و عرض ادب کنیم ومسیری که آنان طی کردند ادامه دهیم.

آيت الله حسینی بوشهري گفت: شهدا اهل ایثار، مسوولیت پذیری وتکلیف گرا بودند و با هدف مقدس وبا بصیرت وشناخت زمان وارد عرصه مبارزه شدند و نام آنان در تاریخ زنده و ماندگار شد.

در ادامه این مراسم از خانواده شهید احمدحیدری و شهیده سمنبرعالی پور و25جانبازانقلاب اسلامی با لوح وهدایایی تقدیر شد.