جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

مسابقه دل‌نوشته مثل عاشورا در بسیج رسانه استان بوشهر اجراء می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقه دل‌نوشته مثل عاشورا در بسیج رسانه استان بوشهر اجراء می‌شود

مسابقه دل‌نوشته مثل عاشورا در بسیج رسانه استان بوشهر اجراء می‌شود

مسابقه دل‌نوشته مثل عاشورا در بسیج رسانه استان بوشهر اجراء می‌شود

عبدالله نجفی در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه عشق و ارادت به ائمه اطهار(ع) سبب حضور رزمندگان اسلام برای دفاع از حرم بزرگان دین و مذهب می‌شود اظهار داشت: شهید مدافع حرم محسن حججی با اقتدار و صلابت در دفاع از حرم نشان داد که دفاع از ارزش‌ها، آرمان‌ها و حرم اهل بیت عصمت و اطهارت(ع) در وجود همه مسلمانان به ویژه جوانان این مرز و بوم وجود دارد.

وی شهید محسن حججی را الگوی بارز تربیت اسلامی دانست و  با تاکید بر تببین ابعاد شخصیتی این شهید به آحاد جامعه خاطر نشان کرد:  شهید محسن حججی در راستای دفاع و صیانت از ارزش‌های ائمه اطهار(ع) و تبیین آرمان‌های این بزرگان گام برداشت که باید ابعاد شخصیتی و معرفتی این شهید به نسل جوان و نوجوان تبیین شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه بوشهر از برگزاری مسابقه دل‌نوشته مثل عاشورا در بسیج رسانه خبر داد و  گفت: در راستای ارائه روایت‌هایی از عروج ملکوتی شهید مدافع حرم محسن حججی مسابقه دل‌نوشته مثل عاشورا با همکاری بسیج رسانه و بسیج هنرمندان استان بوشهر اجراء می‌شود.

عبدالله نجفی، با اشاره به ارسال دل‌نوشته از عروج شهید مدافع حرم حججی به بسیج رسانه استان بوشهر بیان کرد: آخر مهلت ارسال دل نوشته 7 شهریور است که علاقمندان می‌توانند به آدرس Bubao.poem gmail.com آثار خود را ارسال کنند.

وی با بیان اینکه به پنج اثر برگزیده جوائزی اهدا می‌شود افزود: متن دل نوشته باید حداکثر 10 خط«250 کلمه» باشد و شرکت کنندگان ضمن درج مشخصات خود شماره تماس خود را ارسال کنند.