جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مسابقات بتن وسازه‌های ماکارونی در بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات بتن وسازه‌های ماکارونی در بوشهر برگزار می‌شود

مسابقات بتن وسازه‌های ماکارونی در بوشهر برگزار می‌شود

مسابقات بتن وسازه‌های ماکارونی در بوشهر برگزار می‌شود

نرگس مقدسی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه پنجمین دوره مسابقات سازه‌های ماکارونی دانشگاه پیام نور در بوشهر برگزار می‌‌شود اظهار داشت: این مسابقات پنجم اسفند به مناسبت بزرگداشت روز مهندس  به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر و با مشارکت انجمن علمی و دانشجویی این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی آشنایی دانشجویان با نحوه ساخت یک سازه در مقیاس کوچک و مشکلات ناشی از آن را از اهداف برگزاری این مسابقه دانست و افزود: این مسابقات در گرایش بتن سبک و گرایش سازه‌های ماکارونی راندمان 45 سانتیمتری ویژه دانشجویان و دانش آموزان و گرایش 45 سانتیمتری سنگین ویژه دانشجویان برگزار می‌شود.

دبیر علمی مسابقات بتن دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر بیان کرد: برای برندگان این مسابقات بیش از 60میلیون ریال جایزه درنظر گرفته شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.cpme.ir  مراجعه کنند.

مقدسی افزود: علاقمندان می‌توانند از طریق ارتباط با دبیرخانه و شرکت در کارگاههای آموزشی از هم اکنون خود را برای این رقابت  علمی آماده کنند.

وی ایجاد روحیه همکاری و تعامل در دانشجویان و مرور دروس مرتبط مثل مقاومت مصالح، تحلیل و بارگذاری از دیگر اهداف این رقابت  دانست.