جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مرکز توان‌بخشی، ورزشی و فرهنگی ایثار بوشهر افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مرکز توان‌بخشی، ورزشی و فرهنگی ایثار بوشهر افتتاح می‌شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سفر به استان بوشهر ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مرکز توان‌بخشی، ورزشی و فرهنگی ایثار بوشهر افتتاح می‌شود.

مرکز توان‌بخشی، ورزشی و فرهنگی ایثار بوشهر افتتاح می‌شود

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی صبح امروز وارد فرودگاه بوشهر شد و مورد استقبال استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و خانواده معظم شهدا و ایثارگران قرار گرفت.
معاون رئیس جمهور در بدو ورود در جمع خبرنگاران در فرودگاه بوشهر با بیان اینکه در سفر به استان بوشهر مسائل و مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران بررسی می‌شود اظهار داشت: مرکز توان‌بخشی، ورزشی و فرهنگی ایثار بوشهر  دراین سفر افتتاح می‌شود و در این زمینه در همه مرکز استان‌ها مرکز توان‌بخشی، ورزشی و فرهنگی ایثار  راه‌اندازی می‌شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه مسائل و مشکلات ایثارگران از نزدیک بررسی و حل و فصل می‌شود افزود: طبق دستور رئیس جمهور همه وزرا و روسای سازمان‌ها و نهادها باید از هر فرصتی مسائل و مشکلات استان‌ها را از نزدیک بررسی و جمعبندی و در هیئت دولت مطرح کنند.
شهیدی محلاتی با اشاره به وقوع سیل در استان بوشهر خاطر نشان کرد: برطرف کردن مشکلات  جاری شدن سیل در استان بوشهر پیشرفت‌های خوبی داشته و گزارش این سیل در هیئت دولت مطرح شد که گزارش استاندار بوشهر در هیئت دولت ارائه و به ستاد بحران وزارت کشور ارسال شد که اگر نیاز به بودجه داشته باشد به سازمان برنامه و بودجه ارائه تا مشکلات بحران سیل در استان بوشهر برطرف شود.