سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

مردم ولایت‌مدار بوشهر با شهدای والامقام تجدید میثاق کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم ولایت‌مدار بوشهر با شهدای والامقام تجدید میثاق کردند

مردم ولایت‌مدار بوشهر با شهدای والامقام تجدید میثاق کردند

مردم ولایت‌مدار بوشهر با شهدای والامقام تجدید میثاق کردند

 

در آستانه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر عزیز مردم ولایت‌مدار بوشهر با حضور در گلزار شهدای بهشت صادق بوشهر با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.

قبور مطهر شهدای بوشهر در آستانه سوم خرداد و نیمه شعبان عطرافشانی شد.

در این مراسم که استاندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و مردم ولایت‌مدار بوشهر حضور داشتند مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر این روز را یادآور رشادت‌ها و دلیرمردی‌های رزمندگان اسلام دانست و اظهار داشت: استان بوشهر در عملیات بیت‌المقدس نقش بسزایی داشت بگونه‌ای که کاروان‌های مختلف از اقشار متعدد مردم به عملیات بیت‌المقدس اعزام شد.

حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری افزود:  استان بوشهر در عملیات بیت‌المقدس که منجر به فتح خرمشهر شد 84 شهید، 147 جانباز و و 27 آزاده تقدیم انقلاب کرد.

وی بیان کرد: ارزشهایی همچون وحدت شجاعت و همدلی در کنار یکدیگر جمع شدند تا رزمندگان اسلام در عملیات آزادسازی خرمشهر به چنین فتح بزرگی دست یابند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با تاکید بر انتقال حماسه آزاد سازی خرمشهر به نسل جوان افزود: فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس به ویژه عملیات‌های رزمندگان از جمله بیت‌المقدس باید سینه به سینه به نسل‌ها منتقل شود.

در این مراسم قبور مطهر شهدای بهشت صادق بوشهر با حضور مسئولان استان بوشهر و مردم ولایت‌مدار این استان غبارروبی و عطرافشانی شد.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام اینجانب محمد زنگویی هستم دانشجوی لیسانس آب... محمد زنگویی ۱۳۹۵/۰۳/۸ ۱۲:۰۴

محمد زنگویی
با سلام اینجانب محمد زنگویی هستم دانشجوی لیسانس آب خیز داری کشاورزی استان بوشهر تحصیل نمودم می خواستم از صدای سیمای بوشهر و دست اندرکارانی که در این مجموعه زحمت کشیدند تقدیر و تشکر به عمل اورم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۸ ۱۲:۰۴