سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

مردم ناظر بر عملکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم ناظر بر عملکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر باشند

مردم ناظر بر عملکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر باشند

مردم ناظر بر عملکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر باشند

استاندار بوشهر با تأکید بر رعایت حقوق مردم گفت: مردم از طریق سامانه سامد ۱۱۱ ناظر بر عملکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر باشند.

 مصطفی سالاری در نشست با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بوشهر با تشریح روند فعالیت سامانه سامد 111 بوشهر اظهار داشت: باید شرایطی ایجاد کنیم تا مردم عملکرد مسئولان را نظارت کنند، در همین راستا سامانه سامد 111 با هدف پاسخگویی به مطالبات و خواسته‌های مردم استان بوشهر به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم استان برای دریافت شکایات، گزارشات، انتقادات، طرح‌ها و ایده‌ها و در خواست‌های آنان است.
وی با تاکید بر توجه به مطالبات مردم اظهار کرد: پاسخ به مطالبات و درخواست‌های مردم بوشهر از طریق سامانه سامد 111 استانداری بوشهر به خوبی انجام می‌شود.
استانداربوشهر با اشاره به ثبت نظرات، انتقادت و پیشنهادات مردم استان بوشهر افزود: این سامانه نظرات مردم را از دورترین تا نزدیکترین نقاط استان بوشهر در کمترین زمان ممکن از طریق تلفن 111 ثبت می‌کند.
سالاری با بیان اینکه هیچ  درخواستی بدون پاسخ نمی‌ماند تصریح کرد: تلاش شده در کمترین زمان ممکن به شکایات و درخواست‌ها پاسخ داده شود و هیچ درخواستی بدون پاسخ نماند.
وی با بیان اینکه سامانه سامد در استان بوشهر مطلوب عمل کرده است گفت: فعالیت سامد در استان بوشهر بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته نسبت به دیگر استان‌ها رضایت‌بخش است.
استاندار بوشهر با تاکید بر نظارت مردم بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی خاطرنشان کرد: نظارت مردم بر دستگاه‌های اجرایی باید گسترش یابد که در این راستا ساختار نظارت مردم بر عملکرد مسئولان باید تشکیل شود.
سالاری با اشاره به فراهم کردن زمینه نشست مردم با مسئولان برای در میان گذاشتن مشکلات جامعه تاکید کرد: باید به مردم فضای لازم برای بررسی مشکلات خود و جامعه با مسئولان داده شود تا به نتیجه لازم دست یابند.