سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

مردم استان بوشهر در راهپیمای ۲۲ بهمن حماسه به یاد ماندنی خلق کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم استان بوشهر در راهپیمای ۲۲ بهمن حماسه به یاد ماندنی خلق کردند

مردم شهرها و روستاهای استان دارالحماسه بوشهر امروز با حضوری پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر حماسه به یاد ماندنی خلق کردند.

مردم استان بوشهر در راهپیمای ۲۲ بهمن حماسه به یاد ماندنی خلق کردند

 

در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه بوشهر امروز در حرکتی انقلابی به خیابان‌ها آمدند تا نشان دهند همچنان انقلابی هستند.
مردم شهرها و روستاهای استان بوشهر با حضور پرشورشان در راهپیمایی 22 بهمن برای پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی چون امواج خلیج فارس خروشان و مانند نخل‌های سر بر آسمان دیارشان  به خیابان‌ها آمدند تا بار دیگر بیعت خود را با ولایت اعلام کنند.
ساکنان 37 شهر و صدها روستای استان بوشهر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن اعلام می‌کنند همچنان در مسیر انقلاب گام برمی‌دارند.
 مردم همیشه صحنه بوشهر که راهپیمایی خود را از بسیج مرکزی آغاز کرده‌اند با سردادن شعارهایی همچون الله اکبر ، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده ، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی  میثاق دوباره  خود را با مقام معظم رهبری اعلام کردند.
 حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در کنار نسل‌های اول و دوم انقلاب از نکات زیبای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در بوشهر است.
در راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر که نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، استاندار بوشهر، فرماندهان نیروهای مسلح در استان، خانواده معظم شهدا، رزمندگان دوران دفاع مقدس و سایر قشرهای مردم حضور دارند با شعارهای ای رهبر آزاده آماده آماده و 22 بهمن یوم الله یوم الله است ضمن پاسخ قاطع به  رئیس جمهور آمریکا  لرزه بر هیمنه پوشالی دشمنان انقلاب انداختند.
 فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه مردم بوشهر شکوهی دیگر خلق کردند اظهار داشت: مردم  بوشهر با حرکت انقلابی خود به میدان آمده‌اند تا انقلابی که خود رقم زده‌اند بیش از پیش تثبیت کنند.
سردار حیدر عباس زاده تصریح کرد: مردم با حضور حماسی خود به میدان آمده‌اند تا در شرایط سخت کنونی، پیام دفاع از میهن و ولایت و نظام اسلامی را با صدای رسا به گوش جهانیان و کشورهای غربی برسانند.
در مسیر راهپیمایی بوشهر ، با پرواز یک فروند بالگرد بر فراز آسمان شهر بوشهر راهپیمایان بوشهری را گلباران  کرد، تا سپاسی از حضور حماسی مردم این دیار باشد.
شعارهای ما امت محمدیم پیرو خط رهبریم، نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست، اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست و آمریکا آمریکا، خیال نکن که ما زنیم، تو دهنت می‌زنیم، شعاری بود که شیرزنان بوشهری با مشت‌های گره کرده فریاد می‌زنند.
مردم همه شهرها و روستاهای استان بوشهر در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همگام با دیگر ملت ایران اسلامی به خیابان‌ها آمدند تا بار دیگر بیعت خود با ولایت و استکبار ستیزی خود را مستحکم‌تر کنند.
بر اساس گزارش خبرنگاران تسنیم از شهرهای 37 گانه استان بوشهر حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن آن چنان بود که  حماسه‌ای دیگر در تاریخ استان بوشهر ثبت شد.
مردم ولایت‌مدار  شهرها و روستاهای دشتستان با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن پیوند خود با ولایت و دشمنی با استکبار را مستحکم‌تر کردند.
مردم شهرها و روستاهای  تنگستان با حضور حماسی و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر حماسه‌ای تاریخی در تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری آفریدند.
مردم دشتی  که همواره در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی پیشگام هستند با حضور در راهپیمایی 22 بهمن شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را یکبار دیگر به نمایش گذاشتند.
مردم ولایت‌مدار شهرستان کنگان نیز با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن  پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان انقلاب اسلامی و گزافه گویی‌های آنان دادند.
مردم ولایت مدار پایتخت انرژی در عسلویه با به نمایش گذاشتن انسجام ، وحدت و یکپارچگی در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پاسخ کوبنده‌ای به گزافه گویی‌های آمریکا  دادند.
 مردم قهرمان  دیردر شهرها و روستاهای آن امروز همه به صحنه آمدند و با راهپیمایی با شکوه خود سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
شهرستان گناوه نیز شاهد حضور پرشور مردم  ولایی و همیشه در صحنه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن بود که با دادن شعار مرگ بر امریکا ، مرگ بر صهیونیست، مرگ بر استکبار ، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده و 22 بهمن یوم الله ، یوم الله است ، با آرمان‌های انقلاب ، شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.
مردم شهرستان دیلم نیز حماسه‌ای زیبا خلق کردند بگونه‌ای که در یوم‌الله 22 بهمن مردم مرزدار دیلمی به خیابان‌ها آمدند تا لحظه‌های ناب دیگری از انقلاب اسلامی را در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ثبت کنند.
در شهرستان جم نیز مردم همیشه در صحنه این دیار در یوم‌الله 22 بهمن همگام با دیگر هموطنان خود در جشن سی و نهمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند تا این رور به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شود.