جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

مرحله نخست واحدهای مسکونی مددجویان استان بوشهر هفته بسیج واگذار می‌شود‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

مرحله نخست واحدهای مسکونی مددجویان استان بوشهر هفته بسیج واگذار می‌شود‌

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: بیش از ۱۱۲۱ واحد مسکونی ویژه نیازمندان و مددجویان کمیته امداد توسط سپاه استان بوشهر در حال اجراست که مرحله نخست این واحدها هفته بسیج واگذار می‌شود.

مرحله نخست واحدهای مسکونی مددجویان استان بوشهر هفته بسیج واگذار می‌شود‌

 

 سرهنگ حمید خرمدل در نشست فرماندهان سپاه استان بوشهر با امام جمعه این شهر با بیان اینکه بسیج در همه عرصه‌های مورد نیاز جامعه حضور دارد اظهار داشت: برای حل مشکلات بر اساس نیاز جامعه، بسیج و سپاه در همه عرصه‌ها حضور می‌یابد که محرومیت‌زدایی، اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی، بصیرت‌افزایی، طرح‌های فرهنگی و مقابله با تهاجم فرهنگی از اولویت‌های  ماموریت بسیج و سپاه  در این برهه از زمان است.
وی با بیان اینکه در هفته بسیج بیش از یک‌هزار عنوان برنامه در نقاط مختلف استان بوشهر اجرایی می‌شود افزود: افتتاح نمایشگاه صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی، همایش شکوه هجرت جهادگران علم و فناوری، عطرافشانی قبور مطر شهدای والامقام، تجمع سازمان یافته بسیجیان با عنوان مدافعان حرم و تشکیل مجمع بسیجیان از شاخص‌های برنامه هفته بسیج است.
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه رویکرد برنامه‌های هفته بسیج خدمتگزاری و محرومیت‌زدایی است گفت: سپاه استان بوشهر نقش مهمی در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی دارد بگونه‌ای که بر اساس نیازهای مناطق با تدوین پروژه‌های مختلف این طرح‌ها اجرا می‌شود.
خرمدل از واگذاری جهیزیه به نوعروسان نیازمندان در هفته بسیج خبرداد و افزود: در هفته بسیج 700 جهیزیه برای واگذاری به نوعروسان  نیازمند آماده‌سازی شده است.
وی با اشاره به اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در نقاط روستایی و کم‌برخوردار تصریح کرد: توانمندی این عرصه در هفته بسیج در قالب نمایشگاه دست آوردهای بسیج ارائه می‌شود.
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح خانه‌سازی ویژه نیازمندان روستایی استان بوشهر گفت: بیش از 1121 واحد مسکونی ویژه نیازمندان و مددجویان روستایی تحت پوشش کمیته امداد توسط سپاه استان بوشهر در حال اجرا است که مرحله نخست این واحدها هفته بسیج واگذار می‌شود.
خرمدل، همکاری برای ریشه‌کنی بیماری‌های دام و طیور در 150 روستای استان بوشهر را از  دیگر برنامه‌های هفته بسیج دانست.