جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

مراکز تفریحی و گردشگری استان بوشهر به امکانات استاندارد مجهز می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

مراکز تفریحی و گردشگری استان بوشهر به امکانات استاندارد مجهز می‌شوند

مراکز تفریحی و گردشگری استان بوشهر به امکانات استاندارد مجهز می‌شوند

مراکز تفریحی و گردشگری استان بوشهر به امکانات استاندارد مجهز می‌شوند

 

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: تمامی بوستانها، مراکز تفریحی و گردشگری استان بوشهر به تجهیزات و امکانات مناسب و استاندارد مجهز می‌شوند.

 سید محمد حسن باستی در بازدید از نمایشگاه مدیریت و خدمات شهری در نمایشگاه‌  بین‌المللی بوشهر با اشاره به آشنایی با دستاوردهای نوین شرکت‌های داخلی در زمینه خدمات مدیریت شهری در نمایشگاه شهر آفتاب اظهار داشت: ارائه خدمات اجتماعی به شهروندان باید متناسب با نیازهای روز باشد به همین منظور استفاده از تجهیزاتی که بتواند هم فنآوری‌های جدید را داشته باشد و هم از استاندارد و کیفیت خوبی برخوردار باشد ضروری است.

وی از حضور 40 شرکت تولید کننده تجهزات خدمات و مبلمان شهری در نمایشگاه شهرآفتاب بوشهر خبر داد و افزود: از تولیدات شرکت‌هایی که از فناوری روز در محصولاتشان استفاده می‌کنند و به استاندارد و کیفیت تولید نیز توجه می‌کنند حمایت می‌کنیم.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه بیش از 70 درصد جمعیت کشور در شهرها استقرار دارند بیان کرد:ارائه خدمات شهری در زمینه بوستانها و فضاهای تفریحی و گردشگری از مهمترین نیازهای شهروندان به شمار می‌رود.

وی با تاکید بر استفاده از تجهیزات متناسب با نیاز شهروندان در بوستانها و مراکز گردشگری توسط مدیران و برنامه ریزان شهری و شهرداران شهرهای مختلف استان بوشهر گفت: ضروری است در تمامی بوستانها ، مراکز تفریحی و گردشگری استان بوشهر از تجهیزات و امکانات مناسب و استاندارد استفاده شود.

باستی برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی تجهیزات خدمات و مبلمان شهری در استان بوشهر را مهم دانست و بیان کرد : برگزاری نمایشگاه تخصصی تجهیزات و مبلمان شهری می‌تواند فرصت‌های جدیدی را پیش روی توسعه و رونق شهرهای ما در زمینه فضاهای تفریحی بوجود بیاورد.

وی ضمن تاکید بر حمایت از تولید کنندگان بومی این تجهیزات در استان بوشهر ابراز امیدواری کرد: با بازدید مدیران، برنامه ریزان و شهرداران شهرهای مختلف این استان از مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب بتوانند از امکانات موجود در ارائه خدمات به شهروندان بهره ببرند.