سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بوشهر تجهیز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بوشهر تجهیز می‌شود

مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بوشهر تجهیز می‌شود

مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بوشهر تجهیز می‌شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: بر اساس تدوین رشته‌ها و حرفه‌های متناسب با مناطق مختلف استان بوشهر ویژه خواهران تجهیزات مورد نیاز آموزش این رشته‌ها تامین می‌شود.

عبدالرسول کازرونی در آیین تجلیل از مربیان، کارکنان و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه‌تی خواهران بوشهر با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته زن اظهار داشت: امسال  سال نو را با تولد بانوی بزرگ اسلام زهرای اطهر (س) آغاز  شده که سالی پربرکتی پیش بینی می‌شود.

وی  با تاکید بر این نکته که بانوان با سر لوحه قرار دادن سیره فاطمه زهرا(س) در پیشبرد اهداف سازمانی گام بردارند گفت: استان بوشهر نیاز به نیروی انسانی و منابع انسانی توانمند برای رونق کسب و کار و اشتغال دارد که بانوان در این راستا نقش بسزایی بر عهده دارند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با تاکید بر الگو قرار دادن سیره و منش حضرت فاطمه زهرا در تمام ابعاد زندگی بیان کرد: همه باید با تأسی از ابعاد فکری، عقیدتی، اخلاقی، گفتاری و رفتاری حضرت فاطمه زهرا(س) در راه توسعه و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی کنند.

کازرونی روز زن را تجدید میثاق زنان با ارزشهای اسلامی دانست و افزود: ارزش‌های اسلامی به شکل کامل در شخصیت و سیره حضرت فاطمه (س) متجلی است که زنان باید راه و مسیر زندگی ایشان را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

وی  با بیان اینکه امسال باید با تلاش مضاعف در توسعه اشتغال پایدار در استان بوشهر برنامه‌ریزی شود تصریح کرد: نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در اشتغال مهم و تاثیر گذار است که در راستای شعار امسال مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باید  در این زمینه به ویژه افزایش کیفیت آموزشی تلاش کرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با بیان اینکه حرفه‌ها و رشته‌های متناسب با مناطق مختلف ویژه بانوان طراحی شده بیان کرد: بر اساس تدوین رشته‌ها و حرفه‌های متناسب با مناطق مختلف استان بوشهر  ویژه خواهران تجهیزات مورد نیاز آموزش این رشته‌ها تامین می‌شود.

در این مراسم از بانوان شاغل در آموزش فنی و حرفه ای بوشهر با اهدا لوح سپاس و هدایا تجلیل شد..